Vila Hřebenka: Luxusní byty na dobré adrese

Zapomeňte na tvrzení, že v Praze nenajdete výjimečné bydlení ve skvělé lokalitě. Nových bytů, na které sedí právě taková definice, sice není tak moc jako v minulosti – a výhledově bude nabídka ještě o něco menší, ale určitě to neznamená, že si zájemce o byt ve vysoce nadprůměrném standardu nepřijde na své. Příkladem budiž nové byty v Praze 5 v rámci developerského projektu Vila Hřebenka.

Lokalitu nezměníte, vybírejte ji proto pečlivě

Hledání ideálního bydlení jde ruku v ruce s různými faktory. A rozhodně nezáleží pouze na kvalitách developerského projektu – minimálně stejně důležité jsou i vlastnosti lokality.

V tomto směru nelze projektu Vila Hřebenka nic vytknout. Nachází se na pražském Smíchově poblíž Plzeňské ulice. Z hlediska občanské vybavenosti lokalitě nechybí nic podstatného – rezidenti mají v docházkové vzdálenosti vše potřebné: základní a mateřskou školu, obchody, dětské hřiště, poštu a bankomat. A pouhých pět minut jízdy je dělí od oblíbeného Obchodního centra Nový Smíchov s novým multikinem.

Neméně kvalitní je dopravní spojení s centrem metropole. Dvě minuty chůze od vily se nachází autobusová a tramvajová zastávka. Pomocí MHD se lze rychle dostat k metru Anděl.

Ve volném čase mohou obyvatelé sportovat v okolí bývalého strahovského stadionu, kde se nachází několik hřišť a in-line dráha. A nechybí ani parky včetně ikonického Petřína se slavnou rozhlednou.

Renomovaný developer s mnohaletými zkušenostmi

Garancí kvality projektu Vila Hřebenka budiž skutečnost, že vzniká pod taktovkou zkušených odborníků z Moravská Stavební – INVEST a.s. Společnost působí na českém trhu přes dvacet let a realizovala více než tři tisíce bytů. Mnohé z projektů se dočkaly prestižních ocenění včetně titulů Realitní projekt roku.

Chcete se dozvědět více? Prohlédněte si nové byty Smíchov – https://www.fineobydleni.cz/projekty/vila-hrebenka/cenik/ a udělejte si vlastní názor.

Přidat komentář