Byty na Vackově: Metrostav Development staví oázu klidu nedaleko centra Prahy

O pražském realitním trhu se toho píše hodně – byty zdražují, byty nejsou a nebudou… Jenomže realita i v tomto případě je skutečnost trochu jiná než na papíře. Pravdou je, že zajímavých developerských projektů v Praze již není tolik jako v minulosti, ale kdo hledá, nakonec najde. Působivý soubor bytových domů zanedlouho vyroste v Horním Žižkově. Renomovaný developer Metrostav Development zde podél ulice Malešická postaví pět objektů s celkem 347 byty. Chybět nebudou ani ateliéry a nebytové prostory. Šanci má každý, kdo sní o moderním, klidném bydlení na pečlivě vybraném místě. Navíc nedaleko centra.

Vizuální podobu projektu dostali na starost odborníci z MS Architekti, kteří vytvořili estetické, čisté řešení maximálně dvanáctipodlažních budov. Mezi objekty budou prostorná zákoutí a majitelé bytů v přízemí dostanou předzahrádky. Bytové jednotky 1+kk až 5+kk budou prakticky členěné, prostorné a dostatečně prosvětlené.

Vynikající občanská vybavenost a bohaté možnosti volnočasového vyžití

Naprosto zásadním kritériem výběru nového bydlení je občanská vybavenost. Nechcete-li každodenně ztrácet čas dojížděním, přesvědčte se o tom, že vám v blízkém okolí budoucího bydliště nebude nic chybět. V případě bytů, které vyrostou v rámci projektu Byty na Vackově, je nabídka služeb více než pestrá. Zároveň je zde dostatek příležitostí pro společenské vyžití – stylové restaurace a hospůdky, ikonické kino Aero a spousta dalších skvělých míst, kde lze trávit čas s rodinou či přáteli. Potenciální zájemce o žižkovské byty jistě potěší i fakt, že na místě nedalekého nákladového nádraží vyroste nová rezidenční a obchodní zóna.

Oblast Vackova je známá pro svou příjemnou atmosféru. Bezesporu se na ní podílí množství historických pamětihodnosti a zelených ploch včetně parků Židovské pece a Parukářka. Neméně pohodová je procházka v sadech na Krejcárku.

Aktuální informace a ceník pro novostavby Praha najdete na stránkách developera www.metrostavdevelopment.cz.

Přidat komentář