Prodej nemovitostí pod taktovkou PSN

V současné době je realitní trh poměrně rozmanitý. Cena nemovitostí v posledních několika letech roste, přičemž tento trend by měl následovat i nadále. Pokud tedy zvažujete investici do komerční nemovitosti, protože potřebujete rozšířit podnikání, potom je opravdu nejvyšší čas. Určitě se nemusíte bát toho, že byste prodělali, ba naopak.

Platit nájemné za komerční prostory je naprostý nesmysl, protože často je nájem mnohem vyšší než splátka hypotéky. Podívejte se tedy na prodej nemovitostí, kterým se zabývá třeba společnost PSN.

Prodej nemovitostí pro podnikání

V podstatě nezáleží na tom, jestli si potřebujete otevřít prodejnu, dílnu, kancelář, případně rozšířit sídlo své společnosti. V každém případě potřebujete nějaké prostory. Pokud se podíváte, kolik stojí třeba nájem nebytových prostor v hlavním městě, protočí se vám panenky. Spočítejte si, na kolik vás vyjde hypotéka. Určitě je měsíční splátka nižší než platba nájemného. PSN nabízí prodej komerčních nemovitostí, přičemž si stačí vybrat pouze lokalitu, kde byste chtěli sídlit. Sice jsou některé jednotky rozestavěné, ovšem máte u každého inzerátu vždy uvedeno, kdy by měla být rekonstrukce dokončena a podobně.

Prodej nemovitostí

Prodej komerčních nemovitostí v Praze

Praha je ideální místo, kde podnikat, protože nabízí spoustu atraktivních příležitostí. Stejně tak metropole nabízí různé nemovitosti na prodej. Vybrat si můžete z pestré škály velikostí a provedení. Sehnat se dají i lukrativní místa, kde váš obchod či pobočka může jen vzkvétat, ovšem počítejte s tím, že taková nemovitost či nebytový prostor vyjde o něco více než někde mimo centrum.

Podívejte se do pestré nabídky společnosti PSN, určitě najdete inzerát, který vás zaujme. V nabídce PSN najdete nejen nekomerční prostory, ale také skladové prostory, rezidenční projekty, byty či rodinné domy.

Přidat komentář