Klamovka je místem, kde na vás dýchne pražská historie

V našem hlavním městě najdete spoustu míst, na nichž si mladí lidé okamžitě řeknou, že by zde chtěli založit rodinu a zestárnout. Kde se vlastně usadit? Jistě, Praha má spoustu výhod, kterými menší města určitě nedisponují.

A investovat do nemovitostí je možné kdykoliv, bez ohledu na možné cenové výkyvy. Každý takový pokles není v horizontu jedné generace vůbec znát, vložené prostředky se tedy vždycky odpovídajícím způsobem zhodnotí, pokud nepřemýšlíte jen do horizontu příštího léta. Pak už jen záleží na výběru bytové jednotky. Mladému a nenáročnému páru stačí 1+kk, pokud ale plánujete početnější rodinu, bude lepší zvolit úplně jinou variantu.

Zelených ploch rozhodně není nikdy dost

Kdo by neměl rád zeleň? Báječně se v ní odpočívá, po náročném dnu stráveném prací je to doslova balzám na duši. Byty k prodeji na Smíchově jsou obklopené přírodou a anglický park, který založila dynastie Clam-Gallasů, je vlastně na dosah ruky.

Založit rodinu v tomto místě je tedy určitě dobrým tipem, jde o klidnou lokalitu Prahy 5. Občanská vybavenost je na velmi dobré úrovni, ať už jde o blízkost škol, restaurací nebo sportovišť. Pokud jste fanoušci bicyklů a inline bruslí, přijdete si jistě také na své. V blízkém okolí Klamovky se nabízí i řada cyklistických výletů. A především, vzpomenete si i na baroko, které přineslo této pražské čtvrti největší díl slávy.

Moderní a funkční bydlení pro každého

Útulnost a vzdušnost, to jsou synonyma pro stavitelství 21. století. Vilapark Klamovka přináší nízkopodlažní zástavbu, která bude obklopena rozkvetlou zahradou. Husovy sady, Mrázovka a další zelené plochy jsou v docházkové vzdálenosti. Teď už stačí jediné, vybrat si konkrétní dispozici bytu, která vám bude vyhovovat nejvíce.

Na výběr jsou například 3+kk o výměře 86,8 metru čtverečního nebo také 4+kk mezonet, kde už celkový prostor výrazně přesáhne stometrovou hranici.

Přidat komentář