Pražská průmyslová část se mění k nepoznání. Představujeme vám projekt Palmovka Open Park

V posledních dvaceti letech se developerské společnosti zasloužily o poměrně rozsáhlou modernizaci hlavního města. Obrovské přeměny se dočkala také pražská průmyslová čtvrť Palmovka, která zažívala rozkvět především během období první republiky. Pod taktovkou firmy Metrostav Development dostal areál úplně novou tvář, přičemž před nedávnem byl slavnostně otevřen projekt Palmovka Open Park, jenž nabízí posledních několik retailových ploch k pronájmu.

Postupně se průmyslová oblast proměňuje v luxusní administrativní centrum, kde má sídlo i samotný developer Metrostav Development.

Historie v kombinaci s moderností

Palmovka Open Park je unikátní v tom, že kombinuje historické a moderní prvky, čímž dostává areál neobyčejný charakter. V samotném srdci stojí výrobní hala, která patří i na seznam kulturních památek. Výrobní závod vznikl v třicátých letech minulého století, přičemž během druhé světové války se pod jeho střechou vyráběly válečné stroje.

Co budova, to ojedinělý charakter. Cílem projektu je vytvořit působivý veřejný prostor, jenž pozvolně navazuje na nově vznikající park. V okolí administrativní čtvrti tak je dostatek zelených ploch. Komerční prostory jsou vhodné i pro náročné jedince, již mají na administrativní prostory vskutku vysoké nároky.

Pro koho je Palmovka Open Park vhodná?

Jestliže jste se rozhodli, že využijete jedinečné nabídky a pronajmete si jednu z posledních retailových ploch, tak byste měli vědět, že je Palmovka Open Park v dobré dostupnosti centra města. Stejně tak velice snadno najedete na Pražský okruh.

Prostory vás uspokojí, ať už hledáte místo pro gastro provoz, startup, coworking, showroom nábytku či vinotéku. Dokonce si zde můžete otevřít klientské centrum pojišťovny a podobně.

Přidat komentář