Schopný realitní makléř má nadprůměrný příjem. Chcete ho i vy?

Prodej nemovitosti je nevšední zážitek. Hledání ideálního bydlení je proces, který se často táhne velmi dlouho. Ale když už se objeví ten správný dům, je co slavit. Na jedné straně stojí šťastný kupec a na straně druhé neméně spokojený prodejce. Oba většinou vděčí usilovné práci realitního makléře, protože právě díky němu k obchodu došlo. Líbila by se vám taková práce? Není pro každého, ale třeba budete vhodným kandidátem právě vy!

V čem spočívá práce realitního makléře?

Na první pohled je zprostředkování prodeje a pronájmu domů, bytů a dalších reality snadná. Opravdu úspěšní makléři však vědí, že provize nezískávají zadarmo. Makléř musí absolvovat množství kurzů a certifikací, průběžně se vzdělávat a mít přirozeně dobré komunikační schopnosti. Ke klíčovým vlastnostem patří také kreativita, schopnost rychlého rozhodování a empatický přístup ke klientům. Odměnou je nadstandardní příjem, atraktivní bonusy a benefity. Tedy alespoň v případě práce pro renomovanou realitní kancelář se stabilním zázemím.

Realitní makléře hledají i v Českých Budějovicích

Nemáte-li to daleko do Českých Budějovic, mohla by vás zajímat aktuální nabídka práce v Královských realitách. Známá realitka je součástí skupiny Home 4 People a.s. a Národního Realitního Holdingu a.s.

Královské reality hledají nové pracovní síly, kterým nabízí veškerá školení a certifikace. Jedná se o časově flexibilní práci na živnostenský list s možností velmi vysoké provize.

Se vstupem do světa realit vám ochotně pomohou zkušení makléři a usnadní vám osobní i profesní růst. Pro podrobné informace kontaktujte Lukáše Krále, a to e-mailem na kral@home4people.cz nebo telefonicky na čísle 777 028 190.

Českobudějovická realitní agentura Královské reality je jasnou volbou pro každého, kdo hledá zajímavou a dobře placenou práci. Více se dozvíte na home4poeplejiznicechy.cz.

Přidat komentář