Bytová správa: Výhodné řešení pro majitele bytových domů a SVJ

Vlastníte bytový dům nebo jste členem společenstva vlastníků bytových jednotek? Pak jistě víte, že vlastnictví nemovitosti souvisí s řadou povinností, které jsou finančně a časově náročné. Nechcete-li se těmito činnostmi zabývat, obraťte se na někoho, kdo převezme bytovou správu za vás. Komplexní nabídku služeb nabízí společnost Bytová-správa.cz s.r.o. Prozradíme vám, co pro vás mohou odborníci udělat.

Administrativa, techická správa, účetní a právní služby

Můžete se obrátit na několik externistů, nebo využít komplexní balíček služeb. Bytová-správa.cz zajišťuje administrativu, technickou správu, účetnictví a právní služby. Tedy takříkajíc vše pod jednou střechou.

V rámci administrativy můžte počítat s vedením evidence bytových i nebytových jednotek, garážových stání a společných prostorů. Dála pak s agendou nákladů na správu objektu a služeb, kontrolou platnosti smluv s jednotlivými dodavateli, přípravou podkladů na svolání shromáždění vlastníků a v neposlední řadě sledováním plnění dle platné legislativy.

Technická správa spočívá v garanci rutinní údržby, oprav společných prostor domu, fyzické kontrole objektu (min. jednou za měsíc) a zajištění kontrol, zkoušek a revizí (plyn, elektro, výtahy apod.).

O účetníctví prováděném svépomocí a bez odborných znalostí se traduje, že dotyčný je vždy na tenkém ledě. Účetní z firmy Bytová-správa.cz se postará o vedení účetnictví SVJ v souladu se zákonem č. 563/1991 Sb., v platném znění, kontrolu správnosti a úhradu faktur, sledování příjmů a výdajů, ale také o evidenci pohledávek a závazků.

Vyberte si vhodný balíček a buďte bez starostí

Bytová správa je k mání ve dvou základních balíčcích. Stačí si vybrat variantu, která odpovídá vašim skutečným potřebám. Více se dozvíte na www.bytova-sprava.cz.

Přidat komentář