Riviéra Hamr – pozemky, domy na prodej v oblasti Hamr na Jezeře

Unavuje vás život ve velkém městě a rádi byste se svou rodinou našli útočiště uprostřed malebné krajiny lemované vápencovými skalami, borovicovými lesy a meandry poklidní řeky? Pokud vám tato charakteristika připomíná spíše výjev z pohádky, překvapí vás, že právě tak to vypadá v okolí Podralska. Díky společnosti VELINVEST máte jedinečnou možnost pořídit si kompletně dokončený stavební pozemek a nechat si postavit některou z typových dřevostaveb. Podrobnosti o projektu Riviéra Hamr vám prozradíme v následujících řádcích…

VELINVEST je zkušená realitní společnost. Lokalitu zvanou Hamr na Jezeře vybíral velmi pečlivě a nyní nabízí celkem 36 kompletně dokončených stavebních pozemků s hotovými inženýrskými sítěmi a dopravní infrastrukturou. Projekt získal ocenění Realitní projekt roku 2015 Libereckého kraje.

Hamr-na-Jezere

Pozemky Hamr na Jezeře se nachází vedle Hamerského jezera. Někteří budoucí rezidenti budou mít úžasný výhled přímo na vodní plochu, ostatní bude od vody dělit jen pár desítek až stovek metrů. Pro zájemce je připraveno šest typových domů ve třech variantách. Jedná se o nízkoenergetické stavby, které plně vyhovují vysokým nárokům současných standardů bydlení. Objekty jsou vhodné k trvalému bydlení i k rekreaci. Pokud se vám typové domy zamlouvat nebudou, můžete si na pozemku postavit dům podle vlastního návrhu. Přesto doporučujeme prohlídku – developer již postavil dva ukázkové domy.

Oblast Hamerského jezera je jako stvořený pro spokojený rodinný život. Navzdory svým krásám jde o turisticky příliš nevytíženou oblast. V okolí projektu Riviéra Hamr lze provádět pěší i cyklo výlety a na jezeře pak provozovat vodní sporty nebo rybařit. Za zmínku stojí také nedaleké Lužické a Jizerské hory a v neposlední řadě malebné německé vesničky plné turisticky zajímavých cílů. Bližší informace najdete na www.rivierahamr.cz.

Přidat komentář