Co je to CINCINK? Zpozornět by měli ti, kdo se chystají koupit či prodat nemovitost

CINCINK. Název, který vyjadřuje citoslovce cinkání, jímž se oslavuje radost. Například radost z dobře prodané nemovitosti, nebo naopak z nově nabytého překrásného bydlení. Vybrán byl opravdu trefně.

CINCINK je férový realitní portál, který byl spuštěn před pár měsíci. Jestli už podle této věty soudíte, že jde o další realitní kancelář, tak jste pořádně na omylu. CINCINK není žádná realitka, je to jen portál, který spojuje lidi. Dává dohromady kupce s prodejci a obě tyto skupiny s nejrůznějšími odborníky, již jsou při obchodu s nemovitostmi zapotřebí.

CINCINK je něco, co na českém trhu chybělo

Nápad vznikl v hlavě jedné ze zaměstnankyň Komerční banky. Došla k závěru, že na českém trhu chybí nějaký web, který by přehledně shromažďoval všechno, co je potřeba při prodeji či koupi nemovitosti. Měla pravdu, nic takového u nás doposud doopravdy neexistovalo a všichni, které čeká koupě či prodej bytu nyní mohou jásat. Celý proces je díky portálu, za nímž stojí silný partner v podobě Komerční banky, mnohem jednodušší. I proto, koho čeká prodej nebo koupě bytu poprvé.

Nejdříve můžete nastudovat veškeré potřebné informace

CINCINK chce veřejnost především informovat o tom, co všechno prodej a koupě nemovitosti obnáší. Má vlastní CINICNK Wiki s mnoha pojmy a články zaměřenými na konkrétní témata (jak prodat za co nejvyšší cenu, je dobré kupovat přes realitku apod.). Nachystal rovněž průvodce prodejem a koupí nemovitosti, který vám krok po kroku ukáže, co všechno potřebujete zařídit.

Pak podejte či prohlédněte inzeráty

Na CINCINK funguje také inzerce zdarma. Inzeráty tam lze vkládat a prohlížet si je, protože koneckonců prodej a koupě jsou hlavně o nabízení a pátrání po vhodné nabídce. Na CINCINK inzerují jednotlivci i realitní kanceláře, jde prostě o komplexní portál určený úplně pro každého.

Vyberte si pomoc odborníků

To nejlepší jsme si ale nechali na konec. CINCINK pro vás zajišťuje spolupráci s mnohými odborníky, již jsou při prodeji a koupi nemovitosti zapotřebí. Nemusíte využít žádného profesionála, nebo všechny. Výběr je jen na vás, platíte jednotlivě za služby každého z nich. Ceny jsou velmi výhodné, kromě toho je můžete získat ještě výhodněji, pokud nasbíráte nějaké body. Registrovaní uživatelé portálu CINCINK sbírají body a ty lze směnit za slevy. A jací odborníci jsou k dispozici?

Odhadce cen nemovitostí: Stanovit správnou cenu je důležité, abyste prodali.

Inspektor technického stavu: Někdy nemusí být jisté, zda prodejce říká pravdu. Pak se hodí technická inspekce nemovitosti odborníkem.

Právník: Dobrá smlouva je základ. Nesmí znevýhodňovat ani jednu stranu a zároveň musí pokrývat vše potřebné.

Daňový poradce: Ne všichni vědí, jakou výši má daň z koupě nemovitosti, do kdy je nutné ji splatit a komu.

Fotograf: Chcete-li mezi ostatními inzeráty zaujmout, pomohou k tomu například zdařilé fotografie.

A to jsme ještě nevyjmenovali všechno. Ostatní dostupné služby prozkoumejte přímo na CINCINK.cz.

Přidat komentář