Jak to dopadne, když zkušený developer postaví výjimečné bydlení? Projekt Byty na Vackově vypadá skvěle!

Kdo hledá, najde. Platí to i o klidném bydlení v atraktivní lokalitě nedaleko centra Prahy. Jedno takové vzniká v oblasti Horního Žižkova. Za projektem s názvem Byty Na Vackově stojí zkušený český developer Metrostav Development a vše nasvědčuje tomu, že na pět budov čítajících přes tři sta bytových jednotek bude radost pohledět. S ohledem na nesporné kvality Vackova nemůže být pochyb o tom, že se o nové byty Praha 3 strhne lavina zájmu. Podobných projektů je v metropoli jako šafránu.

Vackov je příjemné místo se světlou budoucností

Odborníci z Metrostav Development vybrali lokalitu s vynikajícími vyhlídkami. Oblast Horního Žižkova projde rozsáhlou transformací a v okolí Nákladového nádraží Praha-Žižkov vyroste moderní obchodní a rezidenční čtvrť. Obyvatelé tak mohou počítat s výrazným zlepšením občanské vybavenosti, která je již nyní na vysoké úrovni. Bydlení Na Vackově si navzdory plánovaným změnám zachová současnou atmosféru a zůstane poklidným místem plným zeleně.

Netradiční architektuře přijde na chuť (téměř) každý

Architektonickou podobu projektu Byty Na Vackově dostalo na starost renomované studio MS Architekti. Jak se úkolu zhostili, posuďte sami. Pět členitých, asymetrických objektů vybočujících ze zavedené uliční linie budí dojem nevšedního bydlení. Rozložení budov architekti navrhli s důrazem na soukromí a nepodcenili ani vlastnosti jednotlivých bytů. Budoucí obyvatelé se mohou těšit na prostorné, prakticky rozvržené bytové jednotky s dostatkem přirozeného světla. Majitelé bytů v přízemí budou mít k dispozici předzahrádky, ti ostatní pak balkony, lodžie a střešní terasy.

Na Vackově není pro nudu místo

Rezidenti Vackova nedají na své bydliště dopustit. V bezprostřední blízkosti mají množství zelených ploch včetně malebného parku Židovské pece – jako stvořeného pro procházky i sportování. Od Krejcárku až po Velkou Hrabovku pak vede cyklostezka na Kralupské dráze a za zmínku stojí i přítomnost pietního prostředí Olšanskch hřbitovů.

Lokalitě není co vytknout ani z hlediska kulturního vyžití. Kromě kultovního kina Aero se na Vackově nachází množství stylových podniků.

Podrobnosti o projektu včetně termínů dokončení jednotlivých fází výstavby a možnosti financování bydlení najdete na byty.navackove.cz.

Přidat komentář