V dosahu zeleně a přitom v hlavním městě. Rezidenční čtvrť, která si vás získá

Určitě mnozí z vás touží po moderním bydlení, kde budu mít vše důležité na dosah. Většina lidí chce bydlet tam, kde se jednoduše dostane do centra, rychle do zaměstnání a zároveň má v okolí spoustu možností pro zábavu a nákupy. Zároveň také chceme bydlet na takovém místě, které nám nabídne dostatek zeleně a možnosti pro sport a relaxaci. Hotovým ideálem se v tomto ohledu jeví nová pražská rezidenční čtvrť, která nese název Byty u parku.

V centru dění i na dosah zeleně

Pro tuto lokalitu je charakteristické, že máte všude blízko. Velice rychle se dostanete do centra města, a to jak autem, tak rovněž MHD. Zároveň se jedná o klidnou lokalitu, která vám zajistí pohodové bydlení. Přímo na samotné byty navazuje park Židovské pece, který nabízí možnosti relaxace, ale také mnoho příležitostí pro sportovní aktivity.

Jsou zde dobré podmínky pro cyklistiku nebo si tady můžete zaběhat. Samotný projekt nabízí:

  • 11 bytových domů
  • Velikosti bytů od 30 do 140 m²

Jak je tedy patrné, k dispozici jsou tu byty pro jednotlivce či dvojice, ale také pro větší rodiny. Záleží pouze na vás, jaké jsou vaše potřeby. Byty mají chytře řešené dispozice, přičemž architekti se snažili o to, aby v nich bylo co nejvíce denního světla. Byty na pražském Žižkově jsou navíc úzce propojeny s okolím. Toho je dosaženo prostřednictvím architektonických prvků, jako jsou terasy, balkony či lodžie. Ty jsou dnes velmi populární a tvoří prvek, díky kterému dochází k propojení života uvnitř a venku.

Rozvoj lokality do budoucna

Dobrou zprávou je, že místní lokalita se budu těšit i do budoucna rozvoji. Možností zde tak bude jedině přibývat. To se týká zejména bývalého železničního nádraží Žižkov, kde vznikne nové moderní centrum. Zdejší byty na prodej Praha 3 si můžete koupit už nyní. Prodej byl zahájen, a tak vám nic nebrání v tom, vyhlédnout se zde vaše budoucí bydlení snů.

Přidat komentář