Žhavé trendy v bydlení pro rok 2015

Potrpíte si na nejnovější trendy v oblasti bydlení? Pro někoho jde o naprostou zbytečnost, protože se neustále mění, jiné si na výstřelky potrpí. Patří-li do cílové skupiny i vy, pak jsou následující řádky určeny právě pro vás. Prozradíme vám žhavé trendy v bydlení pro rok 2015!

Rok 2015 se nese v duchu luxusu, klidu a přeměně starších věcí (recyklace). V kurzu je jak klasika, tak i retro, tradiční i nové materiály, exotické a etnické dekorace a originální kombinace všeho možného. Připadá vám to, že trendy v roce 2015 nemají ucelený charakter? Máte pravdu, ale to je přece výhoda, nebo ne?

Kombinace starších a nových stylů je osvěžující a v podstatě i nestárnoucí. Chcete-li ze svého příbytku vytvořit útulný domov, zvolte základní tvary doplněné nábytkem se zaoblenými liniemi. Velmi moderní jsou přírodní akcenty, které dají interiéru osobitý charakter. Vyzkoušejte, jak se budou mezi moderními dekoracemi vyjímat starožitnosti, vyřezávané dřevo či industriální kov. Cíl je vždy společný – elegantní a prudce originální výsledek.

Co se týče materiálů, v kurzu je recyklované dřevo, a to jak přírodní, tak i patinované či exotické. Velmi dobře si rozumí s kamenem a kovem. Zkuste zlato, granit či bronz a rozhodně nešlápnete vedle.

Barvou roku je hnědočervená neboli vínová (dle Pantone je barvou roku Marsala). Dominují také pastelové barvy, které byly populární i v minulých letech. Špatnou volbou rozhodně nejsou odstíny hnědé doplněné granitově šedými tóny a listově zelenou barvou. Interiér rázem dostane přírodnější charakter. Líbivá je i hořčicově žlutá, sytě modrá, fialové odstíny a růžová.

A jaké jsou vaše představy o moderním interiéru, který jde ruku v ruce s trendy bydlení 2015? Podělte se s námi o váš pohled na věc a pomozte ostatním k útulnějšímu bydlení!

Přidat komentář