Kouzlo košů na oheň

Posezení u venkovního ohniště má své nezaměnitelné kouzlo. Poetické praskání dřeva a teplý žár paprsků vytváří jedinečnou atmosféru u každé příležitosti, ať už se jedná o odpočinkový večer s rodinou, neformální posezení s přáteli nebo unikátní společenský event. Díky všem těmto možnostem se začaly velké oblibě těšit venkovní koše na oheň. Jak ale vybrat ten správný, aby splňoval potřebné bezpečnostní prvky a hlavně stylově ladil s designem vašeho exteriéru?

Elegantní doplněk venkovních akcí

Koše na oheň jsou vyrobeny ze silných ocelových tyčí, které jsou účelově ploché a jejich svařením vytvářejí masivní konstrukci. Dokážou tak čelit vysokému žáru, při kterém nedojde k jejich poškození. Co se týče designu koše, máte na výběr z několika provedení, stačí se jen zamyslet nad stylem akce, kde budete koš využívat.

Pro formální eventy, galavečery, VIP večírky a podobné slavnostní příležitosti se skvěle hodí kovové koše na tyči ve stylu louče. Ty navozují tajuplnou, skoro až pohádkovou atmosféru a každý host se při jeho příchodu na akci bude cítit jako opravdová celebrita.

U neformálních venkovních posezení pak můžete vybírat z různých tvarů košů na oheň dle velikosti prostoru, kam bude koš umístěn. Při výběru dbejte zvýšené pozornosti, co se týče kvality oceli a zejména pevného stojanu, aby byl koš hezky stabilní. Bezpečnost by v případě košů na oheň měla být na prvním místě a buďte proto vždy v manipulaci s ním velmi obezřetní. V nabídce jsou pak klasické tvary košů, ale také moderní designové koše, které budou i za studena pěkným doplňkem na vaší terase.

Romantika s nádechem venkova

V mnohých z nás probouzí žlutavé hřejivě plápolající světlo nostalgické vzpomínky na opékání špekáčků u letních táboráků nebo na chatě u babičky. Koše na oheň vám umožní tento romantický zážitek oživit a připomenout si, jaké to bývalo sedět s přáteli kolem ohniště a povídat si o životě do brzkých ranních hodin.

Koše na oheň jsou jedinečným doplňkem pro zpříjemnění chladných večerů. Jejich schopnost rozzářit prostor příjemně teplými paprsky zaručuje unikátní zážitek, který vás zkrátka pohladí po duši.

Přidat komentář