Velkoobchod oblečení vám pomůže nakoupit levněji

Plánujete nakoupit oblečení pro celý váš tým, skupinu nebo zájmový kroužek? Tedy hledáte oblečení ve větším množství? Vydejte se do velkoobchodu. Nakoupíte tam za ceny, o nichž se vám ani nesnilo.

Čím více zboží odebíráte, tím lepší cenu dostanete, to je poměrně běžná praxe. Platí to i v případě oblečení, a obzvlášť když se vydáte do velkoobchodu, jakým je brněnský Xfer. Sídlo prodejny byste našli v Brně, můžete si tam přijít vyzkoušet materiály nebo velikosti, běžně je však možné objednat si zboží online z kteréhokoliv koutu republiky. Tento velkoobchod oblečení totiž prodává také online.

Najděte si oblečení podle svých představ

Xfer prodává oblečení od různých výrobců, současně nabízí i svoji vlastní značku. Vyberete si z široké škály střihů, barev a materiálů. Najdete velikosti pro ženy, muže a samozřejmě i děti. Oblečení je z pevných materiálů, které se jen tak nevytahají a samozřejmě jsou příjemné na kůži. Střihy nikde neškrtí, trička mívají zesílené švy.

Pořiďte si oblečení bez potisku či s potiskem

Sháníte čisté oblečení bez potisků a nápisů? To bývá někdy v klasických obchodech docela problém. Ne však ve velkoobchodě Xfer. Tam prodávají celou řadu oblečení bez potisku, nemusíte na sobě nosit žádnou značku ani rádoby vtipný obrázek.

A pokud byste přece chtěli oblečení opatřit nějakým potiskem – třeba názvem firmy, vaší sportovní skupiny nebo logem sponzorů, Xfer tohle dokáže zajistit. Zajišťuje potisky i výšivky dle vašich potřeb.

Sportovní i pracovní oblečení

V e-shopu najdete textil pro veškeré příležitosti. Objevíte zde pracovní tričko s dlouhým rukávem, fleece mikinu, sportovní kalhoty i elegantní polokošili. Vybere si tedy opravdu každý, ať už objednáváte za firmu, za svůj sportovní tým, zájmový kroužek nebo jen skupinu kamarádů, kteří se chtějí sladit.

Přidat komentář