Zdravé bydlení bez alergenů

Trápí vás nepříjemná alergie? Nejste sami, naopak patříte mezi 40 % populace. Alergií je množství typ a nejde jen o pyly, které alergiky trápí během jara a léta. Spousta lidí nestrpí ani roztoče, prach a srst zvířat – a ty jsou bohužel přítomny po celý rok. Jak se jich zbavit a zajistit lepší prostředí pro život? Prozradíme vám, jak efektivně eliminovat přítomnost alergenů v domácnosti. Pomůže vám speciální dezinfekční přípravek Sanytol z nové Antialergenní řady. Zničí drtivou většinu bakterií, plísní a virů. V neposlední řadě i alergeny.

Co je to alergen?

Alergeny jsou látky vyvolávající alergické reakce. Typickým projevem alergie je kýchání, slzení, svědění na patře v dutině ústní či v krku, dušnost, zarudnutí kůže a pupínky. Alergeny jsou doslova všudypřítomné, ale lidé bez alergii je nezaznamenají. K nejrizikovějším alergenům patří pyly a v interiérech pak chlupy domácích mazlíčků, roztoči a prach. Víte o tom, že v jediném gramu prachu z matrace je zhruba 2000 roztočů?

Jak se bránit proti alergenům?

Alergici se většinou nevyhnou lékům, které alergické reakce mírní. Navíc mu dbát zvýšené opatrnosti a vyhýbat se rizikovým prostředím. A samozřejmě se na alergeny zaměřit i při úklidu, v rámci kterého je vhodné použít speciální dezinfekční přípravky. Co se týče nové Antialergenní řady přípravku Sanytol, je vhodná na čištění podlah a všech ostatních ploch. K mání jsou také jednorázové čistící ubrousky.

Sanytol neobsahuje chlór a je jen lehce parfemovaný. Doporučují ho francouzští lékaři z asociace AFRPAL (Francouzská asociace pro prevenci alergií). Je ideální nejen pro osoby trpící alergiemi, ale i jako prevence.

Přidat komentář