Záchranná technická služba: První pomoc pro Prahu a střední Čechy

Jsou situace, kdy se bez zkušených řemeslníků neobejdeme. A to nejen v případě, kdy se pouštíme do rekonstrukce bydlení – například sklenář a zámečník přijdou vhod vždy, když se nám přihodí nepříjemná havárie v podobě zabouchnutých dveří nebo vyskleného okna. Proč byste si měli na pomoc zavolat kvalifikované techniky ze Záchranné technické služby (ZTS), vám prozradíme v následujících řádcích.

Nonstop havarijní služba přijde čas od času vhod každému

ZTS zajišťuje kompletní havarijní služby a nonstop servis v oborech zámečnictví, sklenářství, instalatérství, elektrikářství, topenářství, plynařství a kanalizace a opravy kotlů. Dostanete-li se do jakýchkoliv problémů, stačí zavolat na bezplatnou telefonní linku 800 290 291 a okamžitě k vám vyrazí havarijní služba, která je dostupná 24 hodin denně.

zamecnici-praha

Víte, koho si pouštíte do bytu

V týmu ZTS pracují technici, kteří prošli důkladným ověřením kvalifikace, jakožto i psychologickými testy. Samozřejmostí je i čistý trestný rejstřík. Pracovníci jsou navíc sledování systémem adresného vysílání. Prioritou firmy je kvalitně odvedená práce za dostupnou cenu.

Kdy vám sklenáři a zámečníci „zachrání kůži“?

Vraťme se k nonstop havarijnímu servisu, který zajišťují sklenáři a zámečníci. Co pro vás mohou udělat?

Zámečníci se postarají o otevření dveří od bytu i auta v případě ztráty klíčů nebo jejich zalomení v zámku. Zároveň se na ně můžete obrátit s požadavkem zabezpečení objektu (např. instalace mříží nebo bezpečnostních dveří).

Sklenáři mají vždy po ruce mobilní dílnu, která jim umožňuje opravy přímo na místě. Hravě zasklí okno nebo dveře, nainstalují bezpečnostní skla a provedou jiné drobné i náročnější opravy a montáže.

Chcete se o nabídce Záchranné technické služby dozvědět další informace? Najdete je na www.zts.cz.

Přidat komentář