HGS: Komplexní úklidové služby šetří váš čas

Vlastníte bytový dům, kancelářské nebo komerční prostory, výrobní areál nebo jinou nemovitost, jejíž správa zabere spoustu času? A toho, jak je známo, není nikdy nazbyt. Preferujete-li efektivní řešení, budou se vám hodit služby HONDL GLOBAL SERVICES a.s. Zavedená firma je vhodným kandidátem na outsourcing veškerých činností spjatých s údržbou a úklidem nemovitost. Více než osm set klientů nedá na úklidové služby dopustit – připojte s k nim i vy a neztrácejte čas něčím, co může někdo udělat za vás.

HGS garantuje vysoký standard služeb

Proč byste si měli na úklidové práce a další činnosti najmou právě HONDL GLOBAL SERVICES? Firma na trhu působí již od roku 1999 (původně na základě živnosti, poté se transformovala na akciovou společnost) a vždy si zakládala na špičkových službách a individuálním přístupu ke klientům. Systém řízení kvality podléhá standardům ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001.

S čím vám odborníci na správu nemovitostí pomohou?

Na HGS se můžete obrátit s požadavkem na jednorázový i pravidelný úklid, a to v libovolných prostorách. Nedílnou součástí služeb je i desinfekční a hygienický servis. Pracovníci mají k dispozici špičkovou techniku a disponují letitými zkušenostmi v oboru.

HGS se postará i o údržbu zeleně v interiéru i exteriéru budovy, např. o sekání travnaté plochy, péči o stromy, kompletní realizaci zahrady apod.

Množství zákazníků využívá i security servis. Tato služba spočívá v recepčních službách, instalaci kamerových systémů a bezpečnostním auditu. Samozřejmostí je i možnost fyzické ostrahy objektu kvalifikovanou osobou.

Pokud vás zaujalo outsourcování služeb spjatých s úklidem, údržbou a provozem objektu, přečtěte si o nich podrobnější informace přímo na webových stránkách společnosti www.hgs.cz. Pamatujte si, že spolupráce s profesionály šetří váš čas i peníze.

Přidat komentář