Vánoce se blíží. Prozradíme vám, kde seženete krásné dárky s obrovskou slevou!

Také se nemůžete dočkat blížících se vánočních svátků a přemýšlíte nad dárečky, které by potěšily vás i zbytek rodiny? Máme pro vás skvělou zprávu – v rámci šťastné hodinky v e-shopu Oaza.cz ušetříte až 40 %. Letos budete pod stromečkem potřebovat mnohem více místa než v předchozích letech!

Seznamte se s ELEKTROOÁZA

ELEKTROOÁZA je síť kamenných prodejen, které provozuje společnost Maděra a Šípek již od roku 1996. Zabývá se maloobchodním i velkoobchodním prodejem a již několik let provozuje e-shop Oaza.cz. Preferujete-li rychlý a levný nákup z pohodlí domova, pak jste v internetovém obchodě správně. Spokojený nákup garantuje certifikát APEK, ověření od Heuréky a pozitivní recenze zákazníků. E-shop se navíc umístil jako finalista v kategorii elektro v prestižní soutěži SHOPROKU 2014.

Zmínili jsme vysoké slevy, a to až ve výši 40 %. Šťastná hodinka se koná pravidelně každý týden a vy se o ni dozvíte 24 hodin předem. Stačí se zaregistrovat k odběru novinek (newsletter), na Facebookovém profilu nebo rovnou na webu, kde se objeví odpočítadlo.

oaza-stastna-hodina

Vše pod jednou střechou

A teď to podstatné. Jaké zboží na vás v e-shopu Oaza.cz čeká? Prodejce nabízí takříkajíc vše pod jednou střechou. Nabídka je bohatá a ve virtuálních regálech narazíte na bílé zboží, elektroniku, malé domácí spotřebiče, výpočetní techniku, zboží pro zahradu a dílnu, chovatelské potřeby, auto-moto příslušenství, hračky a další zboží.

Ceny jsou příznivé i mimo šťastnou hodinku a navíc můžete využít výhodný prodej na splátky přes úvěrovou společnost Essox.

V e-shopu Oaza.cz seženete krásné dárky pro celou rodinu – od těch ryze praktických až po sortiment, jehož jedinou funkcí je zábava. Tak na co ještě čekáte? Vydejte se na online nákup, který vás bude bavit!

Přidat komentář