Využití tryskání pískem v praxi: Čištění povrchů i odstranění graffiti

Rozhodli jste se, že obnovíte původní krásu fasády svého domu, ale po několika marných pokusech jste došli k závěru, že na to vlastními silami nestačíte? Navíc jsou na obvodových zdech vašeho domu stopy po lihových fixech, či dokonce graffiti? Pak vám nezbude, než se obrátit na profesionály, kteří se postarají o důkladné vyčištění od všech nečistot. Ale na koho konkrétně? K předním odborníkům v oboru čištění povrchů patří firma AXIOM REAL.

Proč byste měli fasádu pravidelně čistit?

Špinavá fasáda nebudí dobrý dojem z hlediska estetiky a zároveň od ní nemůžete čekat stoprocentní funkčnost. Budete-li se o ni řádně starat – pravidelně ji čistit, zasloužíte se o zachování původních vlastností a prodloužení životnosti.

Jak to dělají profesionálové?

Nedokážete si představit, jak se odborníci vypořádají s nánosy nečistot, které pronikly hlouběji do struktury materiálu? Technici z AXIOM REAL používají kvalitní čistidla a v některých případech stroje na bázi tryskání pískem. Díky možnosti elektronického nastavení lze konfigurovat poměr abraziva (směs písku a vody) tak, aby při práci vznikala minimální prašnost.

Pískování je efektivní a velmi šetrná metoda

Pískování je moderní metoda, která nachází uplatnění při čištění všech typů povrchů. Využívá se při čištění graffiti, sanaci betonů a mnoha dalších činnostech v exteriéru i interiéru. Probíhá tak, že přístroje tryskají abrazivo přímo na znečištěnou plochu. Vysoká rychlost cca 300 m/s a tlak 7 bar je velmi efektivní kombinace. Výsledek vás mile překvapí – po zásahu techniků bude vaše fasáda jako nová.

AXIOM REAL má v oblasti čištění povrchů dlouholeté zkušenosti, což potvrzuje rozsáhlé portfolio referencí. Mimo jiné v něm najdete také čištění zdiva v rámci natáčení filmu Gympl. Další informace najdete na www.tryskani-piskovani-ars.cz.

Přidat komentář