Efektivní řešení pro frekventované prostory: hliníkové vchodové dveře

Intenzivní průchod velkého množství osob nebo přeprava zboží se může velmi špatně projevit mimo jiné na stavu podlahové krytiny nebo vstupních dveří. Proto je vhodné myslet na to s dostatečným předstihem a vybírat takové stavební prvky a komponenty, které obstojí i v náročném provozu.

Všestranné a variabilní hliníkové dveře

Hliníkové vchodové dveře se umí velmi dobře přizpůsobit dané budově díky širokým možnostem provedení. To se týká v první řadě velikosti, neboť je možné vyrobit je i ve velkých rozměrech. Stejně tak lze zvolit různou míru zasklení, ať už pomocí dvojskla, nebo trojskla. Samozřejmostí je také široká škála barev, díky čemuž se hliníkové dveře snadno přizpůsobí charakteru stavby. Dveře lze opatřit PVC nebo hliníkovými výplněmi. Neméně podstatné je při intenzivním provozu kvalitní kování, které rovněž zaručí dlouhou životnost a bezproblémové fungování vytížených dveří. K povrchové úpravě se používá práškové lakování nebo eloxování.

Hliníkové dveře se vyznačují velmi dobrou odolností proti zatížení, takže dobře obstojí v budovách s velkým pohybem osob. Jednat se může o veřejné prostory, jako jsou banky, pošty, úřady, ale jejich použití je zcela běžné i v případě firem, například v obchodech, nejrůznějších službách a podobně. Ovšem uplatnění naleznou například i v rámci bytových domů atd.

Komplexní služby pro váš klid a spokojenost

Sháníte hliníkové dveře v Ostravě a okolí? Nejen v Ostravě, ale hliníkové dveře i ve Vsetíně nabízí společnost Triogas, která se věnuje také výrobě plastových oken a dveří, garážových vrat, zimních zahrad a podobně. Zajišťuje také montáž a servis, což vám může ušetřit spoustu starostí, které může nenávaznost jednotlivých kroků při stavbě nebo rekonstrukci způsobit.

Přidat komentář