Vybíráme plot kolem domu

Chcete přizpůsobit váš dům zvýšeným nárokům na bezpečnost? Rádi byste doplnili váš dům plotem, který bude zároveň budit respekt a přitom zůstane okrasný? Betonový plot vám může pomoci k tomu, abyste se u vás doma cítili bezpečněji a přitom jste váš dům doplnili estetickým prvkem. Betonový plot vám zajistí více soukromí, když budete pořádat grilovací večírek, koupat se v bazénu nebo jen tak odpočívat na zahrádce. Základ betonového plotu tvoří betonové sloupky, mezi kterými jsou nasunuty betonové plotové desky. Obvykle jsou využívány jeden až čtyři kusy panelu nad sebou, podle jejich počtu určíte výšku celého plotu. Při montáži plotu jsou nejprve vyměřeny polohy sloupků, vykopány jámy a usazeny sloupky. Po jejich ukotvení se potom mezi ně zasouvají plotové dílce.

Betonové = dekorativní

U betonového plotu si můžete vybrat dekor, barvu, tvar zakončení i velikost, každý plot je tedy originál a lze jej snadno přizpůsobit konkrétnímu domu. Horní část plotu může být zakončena rovnou deskou, zakulaceným panelem doplněným ozdobnou mřížkou nebo dřevěnými latěmi v různých odstínech, které zajistí široký výběr a velké množství různých vzhledů. Díky netradičnímu zakončení bude váš plot vypadat ještě o něco lépe a také vzdušněji. Betonový plot si můžete nakombinovat zcela libovolně, použijte jeden dekor nebo jich kombinujte klidně víc, nebojte se ani barev, betonovému plotu sluší různé variace.

Proč si vybrat betonový plot

Vzhled plotu je velmi důležitý, rovněž však záleží na jeho vlastnostech. Velkou výhodou betonového plotu je jeho dlouholetá životnost. Je vyroben z kvalitního betonového materiálu, který je pevný a nevyžaduje speciální údržbu. Výborně odolává klimatickým vlivům, zvládá bravurně silný déšť, mrazy, sníh i žhnoucí slunce. Betonové ploty vám nabídnou výhody, které vám při bydlení zajistí pohodu, klid, soukromí, bezpečí, originalitu a zároveň i perfektní doplněk.

Přidat komentář