Usnadněte si praní prádla s pračkami a sušičkami LORD

Co stojí za téměř bezpracným praním a sušením prádla? Jsou to jednoznačně kvalitní spotřebiče s řadou chytrých a užitečných funkcí. Zatímco ony pracují, vy relaxujete.

Pověstná německá kvalita bez kompromisů

Od spotřebičů se očekává, že vám ulehčí rutinní práce v domácnosti. K tomu jim dopomáhá řada přednastavených programů, u nichž je myšleno rovněž na úsporný režim. Spotřebiče LORD patří ke špičce na trhu. Vděčí za to kvalitnímu materiálu a preciznímu zpracování. Celý proces výroby je uskutečňován v Evropě. Výrobce si je jejich bezproblémovým chodem natolik jistý, že vám na spotřebiče dá prodlouženou záruku 5 let zdarma.

Efektivní a ekonomické praní

Pračka LORD W1 se na pomyslném žebříčku zákaznické oblíbenosti drží hlavně díky mimořádně úspornému provozu. Patří do energetické třídy A+++, v níž je navíc až o 30 % úspornější oproti pračkám ostatním. Dokáže si totiž dle hmotnosti vloženého prádla navolit optimální spotřebu vody a elektrické energie. Co se týká technických parametrů, v pračce lze vyprat 1-8 kg prádla, jehož odstřeďování můžete navolit až na 1 400 ot./min. Spotřebič disponuje 15 pracími programy, jejichž průběh sledujete na velkém přehledném dotykovém displeji. Pomocí funkce SpeedPerfect jednoduše dobu praní u vybraných programů zkrátíte. Hlučnost dosahuje jenom 49 dB, protože je pračka vybavena BLDC invertor motorem eliminujícím vibrace a hluk.

Žádná práce se sušením prádla

Vyprané prádlo vám bezpracně dokonale vysuší sušička LORD T1. Díky bubnu, jež pojme až 8 kg prádla, je ideálním parťákem k pračce LORD W1. Vybírat můžete rovněž z 15 sušicích programů, které se postarají o nadýchané a nepomačkané prádlo. Vyhnete se tak další neoblíbené činnosti, jakou je žehlení. Sušička energetické třídy A++ je velmi tichá, její hlučnost nepřekračuje 65 dB.

Přidat komentář