Recenze van2go: Jak probíhá zapůjčení dodávky?

Pokud dodávku nepotřebujete v rámci každodenního provozu, jen těžko si ji budete pořizovat, aby vám většinu roku nehnutě stála před domem. Jenomže čas od času silného pomocníka s velkým nákladovým prostorem potřebovat můžete – a právě v těchto chvílích se vyplatí znát spolehlivou půjčovnu dodávek. Protože – a teď k sobě buďme upřímní – spoléhat se na sousedovu „herku“, která má nejlepší léta dávno za sebou, je zbytečný risk. Naštěstí existují služby jako van2go.

Van2go je oblíbená půjčovna dodávek v Ostravě a Praze. Její devizou je velmi jednoduchý a rychlý rezervační systém, který umožňuje bezkontaktní zapůjčení vozu kdykoliv to zákazník potřebuje.

Jak rezervace dodávky u van2go probíhá?

Prvním krokem je volba termínů vyzvednutí a vrácení dodávky. Definujete čas a místo, poté vám systém nabídne dostupné vozy včetně jejich podrobného popisu (parametrů a příslušenství). Následně dostanete na výběr z množství příslušenství a dodatečných služeb. Za jednorázový poplatek lze získat tažné zařízení, ale také přistavení vozu na libovolné místo nebo snížení spoluúčasti na havarijním pojištění. A pokud nemáte čas na čištění vozu bezprostředně před vrácením, můžete si připlatit i za něj.

Ještě než vyplníte fakturační údaje a potvrdíte objednávku, se vám přímo na webu zobrazí konečná cena včetně detailního rozpisu všech jejích složek. Jedná se tedy o naprosto transparentní proces bez rizika „skrytých“ poplatků. V případě van2go neriskujete, že se přeplatíte. A pozor – dodávku si můžete půjčit i na pouhou hodinu.

A jaká vozidla van2go – pronájem dodávek Praha nabízí? Disponuje menšími dodávkami typu Opel Vivaro L2H1 přes větší modely Movano L2H2 a L3H2 až po velké (plachtové i skříňové) varianty. Všechny vozy spadají do kategorie do 3,5 tuny a lze je řídit s řidičským průkazem pro skupinu B. Více na van2go.cz.

Přidat komentář