Autovrak vám může vydělat peníze. Nechte si za likvidaci zaplatit!

Nostalgie stranou – pokud vám před domem „parkuje“ nepojízdné auto, které má nejlepší léta za sebou, zbytečně jeho utrpení neprodlužujte. Možná to ještě nevíte, ale likvidace není vůbec složitá, a navíc za vozidlo můžete dostat zajímavou částku. Stačí kontaktovat výkupního technika ze zahotove.cz a domluvit se na výkupu přímo u vás doma.

Jaké vozidlo může být předmětem výkupu?

Služba zahotove.cz vykupuje prakticky všechny typy vozidel, a to bez ohledu na značku a model. Jednoduše se díky ní zbavíte rodinného auta i staré dodávky. Výjimkou nejsou ani výkupy nákladních vozidel či stavebních užitkových strojů. Problém nepředstavuje ani větší množství autovraků najednou.

Kolik vám prodej autovraku vynese?

Prodej nepojízdného či těžce bouraného auta z vás sice milionáře neudělá, ale můžete si přijít na pěknou sumu. Přesnou částku vám sdělí výkupní technik přímo na místě, ovšem přes webové stránky lze zjistit předběžnou cenu. Stačí vyplnit online formulář nebo zavolat na telefonní číslo uvedené na webu.

Cena výkupu se logicky odvíjí od parametrů vozidla. Roli hraje značka, model, počet najetých kilometrů, originalita dílů a celkový stav vozu. Stejně tak aktuální výkupní ceny železa a poptávka po jednotlivých dílech. Zahotove.cz se v oboru likvidování vozidel pohybuje mnoho let a za všech okolností je pro ní prioritou spokojený zákazník.

Jak výkup auta probíhá – krok po kroku

Po obdržení předběžné cenové nabídky určíte, kam si technik pro vozidlo přijede. Na místo se dostaví do 24 hodin, automobil důkladně prohlédne a nabídne vám konkrétní sumu. Po odsouhlasení a podpisu připraven smlouvy obdržíte protokol o ekologické likvidaci. Technik si poté vozidlo na vlastní náklady odveze. Proces výkupu obvykle netrvá déle než 30 minut.

S dokladem o likvidaci a technickým průkazem vozidla poté dojdete na dopravní úřad, kde vozidlo odhlásíte. Tím vaše starosti ohledně autovraku definitivně končí.

Přidat komentář