Problémy s vandaly hravě vyřeší antigraffiti nátěr

Graffiti není problém. Graffiti je specifické umění, které má magickou moc. Dokáže proměnit šedý kus panelu na obdivuhodné umělecké dílo hodné prosvětlující širé okolí. Problém jsou vandalové, kteří neuznávají právo na soukromé vlastnictví a svými výtvory hyzdí fasády domů, zídky, sochy a další plochy. Pokud se některý z nich vyřádil i na vaší fasádě, pravděpodobně nyní usilovně přemýšlíte nad tím, jak odstranit grafity a zabránit tomu, aby se v budoucnu nic podobného neopakovalo. My řešení známe a rádi se o něj s vámi podělíme.

Jak odstranit graffiti?

Posprejovaná či jinak znehodnocená fasáda není pěkná na pohled. Není divu, že ji chce majitel okamžitě uvést do původního stavu. Jenomže ouha. Ani po usilovné snaze, přemalovat graffiti fasádní barvou, stále prosvítají některé linie. Potíž je v tom, že barva ze spreje pronikla hlouběji do struktury fasády. Naštěstí můžete kontaktovat odborníky, kteří nabízí profesionální odstranění graffiti speciálními přípravky.

Odborné odstranění graffiti představuje první, ale nikoliv poslední krok. Jistě vás napadlo, že se vandal může vrátit na místo činu. Raději věřte tomu, že to udělá a vám nezbude, než se opět postarat o vyčištění… Anebo ne?

tagy

Antigraffiti nátěr odradí každého sprejera

Bezkonkurenční obranou před řáděním vandalů je antigraffiti nátěr. Speciální hydrofobní vrstva zajistí, aby budoucí odstranění nečistot z povrchu (může se jednat také o lihové fixy, zbytky lepidla apod.) bylo rychlé a téměř bezpracné. Antigraffiti nátěr zároveň prodlužuje životnost materiálu, na který byl aplikován.

graffiti

Chcete-li se o odstranění graffiti a antigraffiti nátěru dozvědět více, pokračujte na www.graffiti.cz. Společnost AXIOM REAL zajišťuje komplexní program na ochranu majetku soukromých osob i měst před vandalismem.

Přidat komentář