Čištění bytového odpadu? Pro AQUA SERVIS každodenní rutina

Jeden z Murphyho zákonů praví, že většinou se něco pokazí v momentě, kdy to potřebujeme ze všeho nejméně. Skvělým příkladem je ucpaný odpad – problém, který se týká naprosto každého. Předpokládáme, že i vy jste v minulosti zažili katastrofu v podobě špinavé vody valící se ze dřezu, špatně odtékajícího WC nebo vody z vany… Co si v takové situaci počít? Naštěstí fungují služby, v rámci kterých lze vyřešit čištění odpadů kdykoliv, dokonce i v noci. Pokud problém s odpadem řešíte právě teď, nepřestávejte číst. Prozradíme vám, na koho se v souvislosti s čištěním odpadu obrátit!

Nechte špinavou práci na odbornících

Jste z Prahy nebo středních Čech? V tom případě vám přijde vhod instalatérské služby společnosti AQUA SERVIS, která se na trhu pohybuje přes 20 let. V širokém portfoliu činností nechybí ani čištění odpadů. Odborníci moc dobře ví, jak je ucpaný odpad nepříjemný a vyrazí na okamžitě po zavolání. Zajistí, aby se chod vaší domácnosti vrátil do normálu.

Jak čištění odpadu probíhá?

Instalatéři z AQUA SERVISU disponují vhodným vybavením. Hravě si poradí se špatným odtokem WC, ucpanou vanou, dřezem či umyvadlem. Používají ruční mechanické nebo strojní systémy – vždy podle rozsahu znečištění odpadu. Většina ucpávek lze odstranit pružinou (ruční „péro“), horší případy řeší elektrická bubnová čistička Rowo s několik desítek metrů dlouhou spirálou. Zdatný bojovník je na čištění bytového odpadu ideální, protože odstraní i letité ucpávky a odpad zarostlý kořeny.

Další informace o čištění odpadu v Praze a ve středních Čechách najdete na www.cisteni-odpadu.cz.

Tip na závěr: Než se rozhodnete zavolat odborníky, zkuste odpad prošťouchnout zvonem a případně trubky zprůchodněte vhodně zvolenou chemií.

Přidat komentář