Novinka pro vaše dřevěné plovoucí podlahy

Současný trh nabízí mnoho řešení pro renovaci a ošetření povrchu dřeva. Pro skutečně rychlý účinek s dlouhodobým efektem vám představujeme OSMO přírodní nátěry.

Osmo přírodní nátěry

Všestranný prostředek je založen na vyvážené kombinaci přírodních vosků a olejů. Tyto složky přirozeně odpuzují vodu. Výsledný nátěr si tuto vlastnost uchovává a přenáší jí jako dlouhodobý efekt pro ošetřené podlahy, ale i nábytek, dveře, okna nebo dřevěné konstrukce. Velkou výhodou je i sloučení nátěru s povrchem dřeva. Oleje a vosky se dostávají až hluboko do pórů, kde pak působí ochrannou silou zevnitř i zvenčí. Na povrchu není vytvořen neprostupný nátěr, ale účinný film, který dovoluje dřevu dýchat. Osmo přírodní nátěry neoprýskají ani se neloupou, stávají se pevnou součástí celé plochy.

Dřevěné plovoucí podlahy se také okamžitě po aplikaci znovu rozzáří původní barvou. Efekt je viditelný při jakékoli renovaci okamžitě a s dlouhodobým účinkem.

Zároveň se zásadně zjednodušuje i pozdější údržba. Ošetřený povrchu můžete čistit bez obav o následky vlhkosti nebo čisticích prostředků.

Podlahy České Budějovice

V profesionálně vedeném podlahovém studiu Ing. Jana Bukáčka vás blíže seznámí se všemi možnostmi pro renovaci i pokládku nových krytin. Jsme si jisti, že OSMO nátěrové hmoty osloví svou jednoduchou aplikací i dlouhodobým efektem i vás. Podlahy Bukáček České Budějovice pro vás zajistí ty nejlepší materiály a v případě vašeho zájmu se i postarají o kompletní realizaci renovace dřevěných plovoucích podlah.

Přidat komentář