Úsporné a stylové bydlení: Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč

Sen o krásném rodinném domku se zdá mnohým z nás. Proč si jej tedy nevyplnit a dům nepořídit? Stačí pouze využít služeb spolehlivé firmy, která se dokáže o veškeré činnosti postarat. U společnosti Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč s.r.o. si můžete nechat postavit jakýkoli dům dle vašich vlastních představ. Zaměřme se proto na její nabídku mnohem podrobněji.

Celosvětově prověřené technologie konstrukce domů

Všechny rodinné domy na klíč se vyznačují vysoce kvalitními technologiemi. Jejich základem je vyspělá nízkoenergetická cihla Porotherm, která slibuje nejen vysokou úsporu energie, ale i maximální pevnost a mechanickou odolnost. Výborná je i díky dokonalé propustnosti vlhkosti vzduchu. Splňuje velmi přísnou normu ČSN EN 771-1 a ty nejpřísnější německé standardy jakosti.

Dřevostavby se vyznačují speciální vysoce kvalitní konstrukcí, jež je prověřena tradicí dlouhou více než 140 let. Využívá se již od konce 19. století v Německu, Spojených státech amerických, Rakousku a dalších zemích. Jedinečná certifikovaná kanadská technologie Solid Wood Construction nabízí vysokou kvalitu a zmiňovaná společnost je jejím jediným držitelem v České republice.

Velmi důležitý je při stavbě rodinného domu i výběr spolehlivé střešní krytiny, jež je schopna odolat všem rozmarům počasí. Pálená taška Tondach splňuje nejen požadavky na maximální pevnost, ale lze si u ní vybírat i ze zajímavých povrchových úprav. Barevně si střechu přizpůsobíte pohodlně celkovému ladění objektu. Samozřejmostí je u ní také záruka 33 let.

dum-na-klic

Jedinečný způsob izolace fasád

Fasádní a izolační řešení pochází od největšího výrobce v Evropské unii. Vše je ověřeno švýcarskou certifikací kvality. Pro obložení se využívá termo borovice a sibiřský modřín. Barevné variace jsou ryze na zákazníkovi, který si vybere. Beton i štuková omítka taktéž podléhají nejpřísnějším požadavkům, což potvrzuje i mezinárodní certifikační autorita Bureau Veritas mající tradici již od roku 1828. Součástí vynikajícího izolačního systému jsou i nejmodernější plastová okna s izolačním trojsklem ve všech velkých prosklených plochách. U oken je voleno většinou dvojsklo. Nemodernější šestikomorový profil se vyznačuje vynikajícími vlastnostmi a dokáže zajistit veškeré požadavky na nízkoenergetické domy. Díky precizně řešené izolaci se vyhnete i poslouchání nežádoucích zvuků jdoucích z okolního venkovního prostředí. Užívat si tak budete moci klidu a pohody ve vašem novém rodinném sídle.

Stylový interiér

Ani interiér nezůstává nijak pozadu. Nízkoenergetické domy na klíč se pyšní například vysoce efektivním podlahovým vytápěním v koupelnách, které přináší nejen vysokou úsporu, ale i tepelné pohodlí pro všechny obyvatele rodinného domu. Součástí koupelen je nejmodernější keramika a zařizovací předměty. Využít můžete momentálně skvělou slevu 200 000 korun na luxusní podlahu, moderní podlahové vytápění koupelny a na přepychové variace koupelen značky Richter and Frenzl. Precizní jsou i schodišťové systémy certifikované stavebním úřadem v Berlíně. Interiérové dveře odpovídají nejpřísnějším standardům Evropské unie a vyznačují se nadčasovým designem. K dispozici jsou nejrůznější vzory se zajímavými výplněmi a kováním.

Zkušený stavbyvedoucí na vše dohlédne

Velmi důležité je při zadávání zakázky na realizaci nového domu dodržení stavebních postupů. Celkový dohled u veškerých stavebních prací zajistí zkušený vedoucí, který pracuje úspěšně v oboru již více než 35 let. V minulosti řídil například stavbu 80 rodinných domků, pětihvězdičkového luxusního hotelu anebo IT učebny ČVUT. Spolehnout se budete moci na přesné dodržování veškerých pracovních postupů a na bezchybné provedení.

domy-na-klic

Dům za cenu nájmu

Když se zájemce rozhoduje pro stavbu nového bydlení, musí vždy přemýšlet o možnostech financování celého projektu. Většinou si lidé berou hypotéku, která ale pokaždé nemusí přesně korespondovat s jejich představami a ve finální fázi také s celkovým charakterem realizace stavebního záměru. Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč s.r.o. nabízejí zcela inovativní službu nazvanou Dům za cenu nájmu. Ta nabízí nastavení hypotečního úvěru přímo na míru takovým způsobem, že celková splátka nebude převyšovat klasický český nájem. Výborný je i celkový počet splátek stanovený na 11. Dvanáctá poslední bude zcela zdarma, a to díky daňovému zvýhodnění. Zkušený bankéř společnosti působil v 7 známých bankovních domech a má více než 30 let zkušeností s finančními produkty a prací v oboru.

Nadstandardní záruky

Pokud stavíte svépomocí anebo s mnohými firmami, nemůžete využít mnohých záručních lhůt, protože vám nemusí být nabídnuty. U zmiňované firmy získáte jedinečné záruční lhůty týkající se mnohých součástí stavby. O záruce v době trvání 33 let vztahující se na střešní krytinu již byla řeč. Velmi výhodná je i lhůta v době trvání 10 let, jež se vztahuje ke konstrukčnímu a nosnému systému objektu. Zapomenout nelze ani na záruku nazvanou příznačně all inclusive na celou novostavbu včetně vybavení.

Pohodová komunikace

Základem pro celou úspěšnou realizaci projektu je bezesporu efektivní komunikace. Po celou dobu realizace vašeho stavebního záměru budete v kontaktu se stavbyvedoucím a dalšími pracovníky zmiňované firmy. Navštívit můžete sídla v obchodním centru Ocelářská nacházejícím se v Praze hned vedle O2 Arény anebo v Hradci Králové, a to na Ulrichově náměstí. K dispozici je i zákaznická linka 607 407 507.

Přidat komentář