Máte příliš starostí o nemovitost? Víme, kdo zajistí úklid, údržbu i ostrahu!

Máte na starosti kancelářský komplex, bytový dům nebo jinou větší nemovitost? Pak jistě víte, že správa zabírá spoustu času, který byste mohli věnovat důležitějším věcem. Musíte zajistit úklid, průběžné opravy a v neposlední řadě bezpečnost. Nebylo by efektivnější, kdyby se někdo o tyto činnosti postaral místo vás? Pokud souhlasíte, nepřestávejte číst – prozradíme vám, jak vypadá facility management pod taktovkou odborníků z HONDL GLOBAL SERVICES a.s. (HGS).

HGS zajišťuje komplexní servis související se správou a úklidem nemovitostí. Společnost působí v celé České republice již od roku 1999 a dbá na profesionální jednání, individuální přístup k zákazníkům a vysoký standard kvality služeb.

Jednorázové i pravidelné úklidové služby

Čisté prostředí je naprostý základ. V portfoliu HGS proto nechybí úklidové služby od A do Z, a to v soukromých i komerčních prostorách. Úklid využívají domácnosti, provozovatelé administrativních budov i majitelé skladů a výrobních areálů.

V rámci pravidelného denního úklidu provádí odborníci z HGS desinfekční a hygienický servis. Disponují moderní technikou, která zahrnuje profi vysavače, čističe podlah, komunální stroje. Díky technologii PuraQleen si hravě poradí i s úklidem a čištěním velkých skleněných ploch.

Bezpečnost především

Nedílnou součástí portfolia je security servis. Ať už vám jde o recepční služby, monitoring objektu kamerovým systémem nebo vypracování bezpečnostního auditu, HGS se postará o vše potřebné. Samozřejmostí je i případná ostraha objektů vysoce kvalifikovaným pracovníkem.

Úklidovými službami a security servisem rozsah činnosti HGS nekončí. Nabízí také provozně-technický management, údržbu venkovních ploch, BOZP či logistické služby. Chcete se dozvědět podrobnější informace? Najdete je na www.hgs.cz.

Přidat komentář