Venku se dá grilovat téměř celoročně. Víme, jak na to!

Češi jsou známí tím, že grilování milují a nenechají si ujít jedinou příležitost, kdy mohou pozvat přátele a pohostit je skvělým jídlem. Patříte-li k příznivcům přípravy masa a zeleniny na čerstvém vzduchu i vy, jistě vás bude zajímat, jak grilovat bez ohledu na roční období. Pokud máte za to, že si steaky, stehýnka, lilky a další pochoutky vychutnáte jenom v létě, změníte názor!

Klíčem ke spokojenému celoročnímu grilování je vhodně zvolený gril. Značku Weber není třeba sáhodlouze představovat, protože patří k tomu nejlepšímu, co je v současné době k mání. Pro grily Weber není datum v kalendáři důležité – připravují jídlo bez ohledu na to, jestli je venku zima nebo parné léto.

52020804A14 2014 Weber Q 1400 Electric Grill With Stand Dark Gray EU Product Facing Right

Elektřina nekazí chuť a umožňuje přípravu jídla i v domácích podmínkách

Ale po kterém modelu z široké nabídky grilů Weber sáhnout? Celoroční grilování vám umožní elektrické grily s výkonnou topnou spirálou. Pod ní je umístěna odkapávací nádoba, která slouží k zachycení veškerého omastku.

Elektrické grily svým výkonem hravě zastoupí plynové i klasické grily na dřevěné uhlí, a navíc umožňují zdravější přípravu jídla. Díky tomu, že je omastek zachytáván v odkapávací nádobě, nedochází k vypařování škodlivin po dopadu na rozžhavenou plochu.

Velkou výhodou elektrického grilu je možnost grilování v domácím i venkovním prostředí. Když se venku začne chumelit, zkrátka ho zapnete do elektrické sítě v kuchyni. Obavy ze nepříjemného kouře nejsou v případě tohoto typu grilu na místě.

Co ještě byste měli vědět o elektrických grilech Weber?

Grily Weber jsou vysoce kvalitní, což je znát již na první pohled. K charakteristickým znakům patří precizní zpracování, prvotřídní materiály, jednoduché ovládání a stylový design. Přesvědčit se o tom můžete na vlastní kůži – svůj nový gril Weber najdete v nabídce specializovaného prodejce Grilcentrum.cz.

Přidat komentář