Nechte se uchvátit krásou přírodního kamene. Obklady to teprve začíná!

Hledáte způsob, jak vylepšit vzhled vašeho bydlení? Ať už vám jde o nápaditější exteriér domu nebo přitažlivější interiér, v případě obkladového kamene rozhodně neuděláte chybu. Přítomnost přírodního materiálu přivodí jedinečnou atmosféru, které se jen tak nenabažíte. Obkladový kámen propůjčí bydlení unikátní vzhled. Přírodní materiál působí luxusním dojmem a jeho originalita zvýší estetickou úroveň každé místnosti.

Proč volit obklady z přírodního kamene?

Na světě neexistují dva úplně stejně kameny. A právě díky tomu působí obklady z přírodního kamene naprosto přirozeně. Navíc je lze zkombinovat s dalšími přírodními materiály a dosáhnout tím ještě lepšího výsledku. Stačí si vybrat obklady s vhodnou strukturou, odstínem a velikostí. Vzhledem k široké nabídce jednotlivých typů je jisté, že najdete právě takový obklad, který zapadne do stávajícího pojetí vašeho domova a bude v naprostém souladu s ostatními prvky.

Přírodní kámen však nachází mnohem větší uplatnění. Vyrábí se z něj dlažby, parapety, umyvadlové desky a doplňky všeho druhu. Propadnout jeho kráse je velmi snadné.

Obklady z přírodního kamene jsou oblíbené hned z několika důvodů. Pomineme-li jejich vysokou estetickou hodnotu, pak je zde trvanlivost a odolnost vůči poškození. Kámen odolá mrazu i vysokým teplotám, hned tak se nepoškrábe a neublíží mu ani běžné chemikálie.

Potěší vás také nenáročná údržba. Především pak po ošetření speciální impregnací proti vlhkosti, nasákavosti nebo mastnotě.

Raději si obklady prohlédněte naživo

Rozhodli jste se, že si kamenné obklady pořídíte? Bez ohledu na to, zda máte zájem o obkladové pásky na fasádu, kamenné umyvadlo nebo dlažební kostky, vždy je lepší, vidět vzorek naživo – ideálně na větší ploše. Proto je vhodné nakupovat u prodejců, kteří mají showroom – například u společnosti Kámen Donát v Dymokurech. Aktuální nabídku produktů z přírodního kamene najdete na www.kamen-donat.cz.

Přidat komentář