Krásná a kvalitní střecha – základ každého domu

O tom, že střecha dělá dům, vás zřejmě přesvědčovat nemusíme. Vizuálně přitažlivá střešní krytina dokáže hotové divy a umocní celkový dojem z objektu. Nikdy však nesmí jít jen o vzhled. Krása je pomíjivá a v případě střechy je ještě důležitější kvalita. Ať už jde o sedlovou nebo rovnou střechu, měla by stoprocentně odpovídat vašim požadavkům na estetiku a kvalitu. Investice do krásné a odolné střechy se vám vrátí v podobě mnohaletého klidu.

Je naprosto přirozené, že postupem střešní krytina ztrácí svůj původní nádech novoty. To samozřejmě není důvod k finančně nákladné rekonstrukci. Podstatná je především funkčnost a pokud střecha dobře slouží i po letech, není proč panikařit. Alarmující jsou díry a jiné neduhy. Někdy přitom stačí menší oprava, ale jindy se vyplatí kompletní výměna krytiny. V tomto ohledu poslechněte profesionály, kteří vám doporučí optimální řešení.

Investice do nové střechy je nákladná. Jenomže někdy je z dlouhodobého hlediska levnější než pravidelné opravy krytiny v katastrofálním stavu.

Shledáte-li, že je realizace nové střechy jediným schůdným řešením, nenechte se zlákat vidinou úspory za méně kvalitní střešní krytinu. Mnohem rozumnější je investice do prvotřídního materiálu, který vám v příštích letech nebude dělat vrásky. Podstatná je i kvalita odvedené klempířské a pokrývačské práce – pozvěte si domů zkušené pokrývače a klempíře s dlouholetý know-how a dobrými referencemi.

V Českých Budějovicích a okolí realizuje střechy TOMI

Ekvivalentem pro kvalitní střechy České Budějovice je firma TOMI, která nabízí kompletní tesařské, klempířské a pokrývačské práce od A do Z.

V klempířství České Budějovice pracují vysoce kvalifikovaní řemeslníci, kteří mají zkušenosti i s restaurováním historických střech. Ať už vám jde o menší opravu zatékající střechy nebo realizaci nové střechy na klíč, nebudete litovat. Pro firmu TOMI je individuální přístup samozřejmostí, a to nehledě na velikost zakázky. Další informace o střechách najdete na www.strechytomi.cz.

strechy-tomi

Přidat komentář