Jak na rekonstrukci ploché střechy? Víme, na koho se obrátit…

Ne nadarmo se říká, že je nejdůležitější, mít střechu nad hlavou. Tedy takovou, která nás obyvatele domu spolehlivě ochrání před nepřízní počasí a nezatéká přes ni. V případě ploché střechy však může nastat nepříjemný problém i při sebemenším poškození. Týká se to i té vaší a hledáte někoho, kdo vám poskytne kompletní služby související se rekonstrukcí či zateplením? Obraťte se na kvalifikované odborníky ze společnosti AHF Stavby s.r.o., která působí v okruhu 150 kilometrů od Prahy. Spolupráce s renomovanou firmou nebudete litovat – postará se o veškerou komunikaci s úřady, získá stavební povolení, statické posudky a další záležitosti, které jsou nedílnou součástí procesu.

Rozhodnete-li se zrekonstruovat plochou střechu pod taktovkou AHF Stavby, bude spolupráce probíhat následujícím způsobem:

  • na místo se dostaví technik, který se seznámí s podrobnostmi a provede potřebná zaměření.
  • obdržíte návrh technologického postupu, případně se bude postupovat na základě dodané dokumentace.
  • po odsouhlasení cenové kalkulace (získáte ji bezplatně) započnou stavební práce

Společnost AHF Stavby provádí rekonstrukce ploché střechy na bytových a rodinných domech, ale také na průmyslových a administrativních budovách.

rekonstrukce-ploche-strechy

Firma realizuje hydroizolace formou prověřených fóliových systémů typu mPVC, EVA, TPO, EPDM a dalších kvalitně zpracovaných materiálů s požadovanými dilatačními vlastnostmi. S výběrem optimálního materiálu vám technik poradí a doporučí optimální řešení s ohledem na vaše požadavky.

AHF Stavby zajišťuje komplexní služby. Kromě rekonstrukce a stavby plochých střech také veškeré další stavební práce v Praze a okolí (např. zateplování fasád, výškové práce, realizaci zahradních jezírek apod.). Důležité informace, reference, certifikace a kontaktní údaje najdete na www.ahf.cz.

Přidat komentář