Jak ušetřit za stavební materiál? Nakupujte ve stavebninách!

Chystáte se stavět či rekonstruovat? Co na tom, že práci dostane na starost stavební firma – dodavatele stavebního materiálu si můžete vybrat sami. Prozradíme vám, proč se nákup ve stavebninách vyplatí a kde najdete levné stavebniny v Praze.

Bohatá nabídka od A do Z

Stavebniny nabízí komplexní sortiment, na který se hobby markety „nechytají“. Jako příklad poslouží stavebniny Praha 4, které provozuje společnost Bosta. V nabídce najdete stavební materiály pro hrubou stavbu, rekonstrukce i drobné opravy, stavební doplňky, sádrokartony, deskový materiál a v neposlední řadě i veškeré nářadí. Prodejce má v oboru bohaté zkušenosti a vybírá pouze osvědčené produkty.

stavebni-material-2

Kvalifikované poradenství

Žádný učený z nebe nespadl a je naprosto logické, že neznáte vlastnosti všech materiálů. S tím vám ochotně poradí odborníci, kteří ve stavebninách pracují. Vysvětlí vám, k čemu je daný produkt vhodný a případně nabídnou lepší alternativy.

Ušetříte spoustu peněz

Zůstaneme-li u společnosti Bosta, jejíž činností je stavební činnost a prodej stavebnin v Praze, můžete se spolehnout na velmi nízké ceny. Stálí klienti získávají slevy a větší odběry se obvykle nesou v duchu výrazně levnější dopravy. Stavebniny Bosta poskytuje slevy ve výši až 80 % na poslední kusy.

Ve stavebninách v každém případě nakoupíte výrazně levněji, než za kolik by pro vás stavební materiál sehnala firma.

stavebni-material

Proč nakupovat ve stavebninách Bosta?

Pomineme-li nízké ceny, odborné poradenství a levnou dopravu, nabízí se i další důvody, proč se obrátit na Bosta Holding a.s. Kořeny společnosti sahají až do roku 1990 a mimo prodeje stavebního materiálu se zabývá stavební činností a realizuje veškeré stavební práce od A do Z. Další informace ohledně sortimentu a služeb najdete na www.stavebniny-bosta.cz.

Přidat komentář