Pořiďte si venkovní rolety již nyní. V létě budete mít klid!

Proč zvážit pořízení stínící techniky v době, kdy se teprve rozbíhá topná sezóna? Protože v létě mají montážní firmy plno práce. Jděte na to chytře a objednejte si efektivní systém již nyní. Kdo je připraven, není překvapen a v souvislosti s ostrými slunečními paprsky to platí dvojnásob. Moderní stínící technika zvyšuje komfort bydlení a my vám prozradíme výhody nejoblíbenějších řešení. Zaměřili jsme se na klasiku v podobě žaluzií a populární venkovní rolety.

Vyberte si žaluzie, nebo rolety?

Žaluzie nabízí perfektní poměr ceny a užitných vlastností. Jde o cenově nejdostupnější stínící techniku a díky bohaté nabídce provedení je jejich využití velmi variabilní. Žaluzie jsou k dostání v mnoha barevných variantách a kromě tradičních hliníkových lamel si můžete vybrat také z jiných materiálů. Dřevo a bambus sluší interiérům, ve kterých dominují přírodní materiály.

Od stínícího systému však můžete získat mnohem více. Vsadíte-li na rolety, rozhodně nebudete litovat. Látkové rolety představují jakousi alternativu k žaluziím a mají výraznou dekorativní funkci. Používají se také v souvislosti se zastíněním oken atypických tvarů (půlkruhová a šikmá okna) a některé specifické typy (japonské posuvné stěny) dokáží opticky rozdělit interiér.

Pro ty nejnáročnější jsou jako stvořené exteriérové neboli venkovní rolety a žaluzie. Kromě stínění fungují jako tepelná bariéra zabraňující přehřívání interiéru. V létě přináší úsporu nákladů za klimatizaci a v zimě (hovoříme-li o venkovních roletách) zase minimalizují tepelní ztráty. Ovládání je snadné a intuitivní – probíhá prostřednictvím dálkového ovládání a zároveň se nabízí možnost nastavení automatického zatažení.

venkovni-rolety-2

Dopřejte si stylovou a kvalitní stínící techniku, ze které budete mít radost

Prodejců žaluzií a rolet je nespočet, ale jen někteří nabízí nadstandardní servis a benefity v podobě prodloužené záruky. V tomto ohledu stojí za zmínku největší český prodejce CLIMAX SERVIS, který nabízí široké spektrum produktů (mimo jiné také markýzy a sítě proti hmyzu), zajišťuje montáž i pozáruční servis. Chcete-li o stínící technice dozvědět další informace, pokračujte na www.climax.cz.

Přidat komentář