Kam s odpadem a sutí? Šup do kontejneru!

Máte na zahradě spoustu suti, stavebního materiálu či jiného bince, které se potřebujete zbavit? Není nic jednoduššího, než si nechat přistavit kontejner. Pokud bydlíte v Prostějově, Vyškově, Konicích nebo přilehlém okolí, nepřestávejte číst. Prozradíme vám tip na spolehlivou firmu, která vám v souvislosti s pronájmem kontejneru vytrhne trn z paty!

Firma Kontejnerová doprava – Ing. Cetkovský je na trhu již od roku 2008 a zabývá se službami z oblasti kontejnerové dopravy, prodejem stavebního materiálu, zemními pracemi a kompletními stavebními pracemi.

Pronájem kontejneru v místě bydliště je na celé dva dny zdarma. Během této doby můžete suť a odpad naložit svépomocí, případně přenechat nakládku pracovníkům. Firma má k dispozici kontejnery na suť, válníkové, velkoobjemové, uzamykatelné a velkoobjemové kontejnery s plachtou. Kontejnerová doprava v Prostějově, Vyškově, Konicích a okolí funguje celoročně a využívají ji stálí obyvatelé i chalupáři.

Firma se zabývá také demolicemi a vyklízením objektů. Zároveň provádí ekologickou likvidaci materiálů podle zákonem stanovených norem. Zaměstnanci jsou proškoleni také v přepravě nebezpečných věcí v režimu ADR.

Chystáte-li se stavět, jistě oceníte možnost objednávky stavebních materiálů. Kontejnerová doprava Ing. Cetkovského zajišťuje prodej písků, štěrků, namíchaného betonu, dřeva a dalších materiálů. Ceny jsou příjemné a na odvoz dostanete slevu.

Nedílnou součástí portfolia jsou zemní práce, terénní úpravy, svahování a rovnání terénu. Firma má zkušenost také s realizací základních desek, hrubých staveb a veškerými instalatérskými, klempířskými a dalšími pracemi.

A může se vám hodit také možnost krátkodobého i dlouhodobého pronájmu stavebních buněk ve Vyškově, Prostějově, Konicích a okolí. Bližší informace o službách najdete na www.kontejnery-cetkovsky.cz.

Přidat komentář