Jak vyčistit fasádu, aby vypadala jako nová?

Pořídili jste svému bydlení novou fasádu a záhy zjistili, že vydržela čistá jen několik krátkých let? Pravdou je, že fasáda zůstane v původním stavu jen omezenou dobu. Na zdivu se rychle usazují anorganické a organické nečistoty a je jen na vás, jestli se s tím smíříte, nebo se poohlédnete po někom, kdo fasádu důkladně vyčistí a ochrání před dalším znečištěním.

myti-fasad

Skutečně se neobejdete bez odborníků?

Fasádu samozřejmě můžete vyčistit svépomocí. Jenomže čištění parním čističem či „vapkou“ je efektivní pouze při nižším stupni znečištění. Jakmile nečistoty proniknou hlouběji do struktury fasády, odstraníte je pouze speciálními přípravky.

Jak vyčistit fasádu vědí profesionálové ze společnosti AXIOM REAL. Mají dlouholeté zkušenosti a špičkovou techniku, která jim umožňuje efektivní a zároveň šetrné mytí povrchů. Optimální frekvence mezi jednotlivými procesy čištění je podle nich 5 – 8 let, v závislosti na stupni znečištění. V případě zateplené fasády je vhodné častější čištění – nečistoty by jinak mohly způsobit snížení životnosti zateplovacího systému.

cisteni-fasady

Jak probíhá čištění ve spolupráci s AXIOM REAL

Máte snad obavy, aby vás výsledek čištění nezklamal? Právě proto se technik z AXIOM REAL dostaví v dohodnutém termínu a provede tzv. čištění na zkoušku. Na vzorku zdiva vám ukáže, jak může vaše fasáda vypadat po důkladném vyčištění. Bude-li se vám stupeň vyčištění zamlouvat, domluvíte se s ním na dalším postupu. Zkušební čištění je zcela zdarma a bez jakýchkoliv závazků.

Odborníci z AXIOM REAL aplikují také nátěry proti plísním. Je-li váš domov ohrožen jejím výskytem, protiplísňový nátěr zabrání budoucímu šíření na mnoho příštích let. Kvalitní nátěry odolají vnějším vlivům i slunečnímu záření.

Chcete se o čištění fasád a protiplísňových nátěrech dozvědět více? Přečtěte si podrobné informace na www.cisteni-fasad-ars.cz.

Přidat komentář