Jak na tvrdou vodu? Pořiďte si fyzikální úpravnu!

Slyšeli jste již o tvrdé vodě? Ano, to je ta, která způsobuje tvorbu vodního kamene. A jak je známo, ten „prevít“ vám může rozbít pračku, bojler, myčku, varnou konev a další spotřebiče, které potřebují k provozu teplou vodu. V té totiž dochází k tvorbě vodního kamene rychleji. Ale vraťme se k podstatě problému. Jak poznáte, že máte doma tvrdou vodu?

Tvrdost vody není nic jiného než hodnota minerálních látek. Vyskytuje-li se ve vodě větší množství vápníku, pak je i vyšší výskyt vodního kamene. Usazuje se všude, kam se dostane – v rozvodech, sprchách, pračkách, bojlerech…

Že je vaše voda tvrdá, poznáte poměrně snadno. Například na povlaku, který se vytvoří na hladině čaje. Anebo na mýdle – to v tvrdé vodě pění mnohem méně a snadno se oplachuje. Nebudete-li tvrdou vodu řešit, pak vás bude v budoucnu stát spoustu peněz navíc.

Usazování vodního kamene výrazně zkracuje životnost spotřebičů. Navíc zvyšuje jejich energetickou spotřebu až o 30 %. Chcete-li se těmto problémům vyhnout, nainstalujte si fyzikální úpravnu vody Anticalc.

Anticalc fyzikální úpravna vody funguje na principu rozbíjení molekul vápníku. Vzniklé nanokrystaly se nemohou usazovat a naopak postupně čistí (tzv. abrazivní efekt) nánosy již vzniklého vodního kamene.

Instalace úpravny je snadná. Montuje se na vstup vody a nevyžaduje žádnou další údržbu. Zároveň nevyžaduje elektrickou energii a vydrží v provozu desítky let. Nadobro vyřeší vaše problém s tvrdou vodou a ušetří vám spoustu peněz i starostí.

Díky úpravně vody Anticalc se nebudete muset obávat poruchy na zařízeních způsobené vodním kamenem. Rozvody vody nikdy nezarostou, ustane kapání kohoutků a protékání vody ve splachovacím zařízení.

Chcete se o odstranění vodního kamene dozvědět více? Veškeré důležité informace najdete na www.aquasar.cz.

Přidat komentář