Potřebujete sklenáře, elektrikáře nebo jiného odborníka, a to třeba o půlnoci?

Nehody a havárie sice nejsou na denním pořádku, ale pravdou je, že se jim čas od času nevyhne žádná domácnost. A když už se něco pokazí, není od věci zavolat odborníky. Jenomže co když se vše odehraje o půlnoci nebo během víkendu? Existuje vůbec šance, že nebudete muset čekat až do rána nebo nedejbože do pondělí? Odpověď vás potěší!

Když není čas ztrácet čas

Jsou situace, kdy opravdu není příjemné čekat až do rána. Příkladem budiž rozbité okno nebo skleněná výplň vchodových dveří. Pokud se něco takového přihodí v zimě, rozhodně není od věci, když se sklenář dostaví bez zbytečných průtahů. Dalším praktickým příkladem jsou zabouchnuté dveře nebo zlomený klíč. A jistě byste vymysleli dalších deset důvodů, proč volat techniky ihned a nečekat až na obvyklou pracovní dobu.

Zavolejte na ZTS

Ať už se vám přihodilo cokoliv, zapamatujte si kontakt na firmu AAA – Záchranná technická služba (dále jen ZTS). Působí v Praze a Středočeském kraji a nabízí kompletní služby technického charakteru. A co je nejlepší? Sklenáři, elektrikáři, instalatéři, zámečníci, topenáři a další řemeslníci jsou neustále v pohotovosti a přijedou k vám domů kdykoliv. Stačí vytočit bezplatnou linku (najdete na www.zts.cz) a domluvit se na detailech.

ZTS vám samozřejmě pomůže i nad rámec akutních oprav a havárií. Technici zajišťují veškeré práce, které souvisí s jejich obory. Elektrikář se postará o revizi nebo generální opravu rozvodů, sklenář zajistí rozsáhlé montáže…

Proč právě ZTS?

Zaměstnanci ZTS se v oboru pohybují dostatečně dlouho, vždy reagují rychle a pružně, svou práci zvládají na výbornou a pomohou vám s jakýmkoliv problémem. Pro firmu pracují pouze ověření technici a řemeslníci s čistým trestním rejstříkem a bezpečnost je garantována systémem adresného vysílání techniků.

Přidat komentář