Jak správně vybrat interiérové dveře a proč zvolit Sapeli?

Současná nabídka interiérových dveří je vskutku bohatá. Povrchové úpravy vypadají velmi dobře, nicméně nejde jen o vizuální stránku – dveře by měly odpovídat způsobu využití. Na co si dát pozor a proč vsadit na renomovanou značku Sapeli, vám prozradíme v následujících řádcích.

Imitace přírodních materiálů zažívají boom

Být blíže k přírodě, to je heslo, kterým se v posledních letech řídí stále více lití. A co si budeme povídat, trend se projevuje také v nabídce interiérových dveří, respektive na jejich úpravách. Moderní umělé materiály jsou v mnoha ohledech praktické a často přírodní originál předčí. Dekory imitující dřevo jsou jedním slovem úžasné. A sladíte-li dveře s nábytkem, vaše bydlení bude vypadat skvěle.

dvere-sapeli

Vybírejte dveře s ohledem na charakter místnosti

Vybrat dveře, aby byly pohledově přitažlivé, je poměrně snadné. Ale vybrat dveře, které vám zároveň dobře poslouží, tak jednoduché není. Na trhu jsou interiérové dveře ve speciálních úpravách. Některé jsou vhodné do místností s vyšší relativní vlhkostí, jiné dobře izolují zvuk a teplo. K dostání jsou také dveře se zvýšenou mechanickou odolností, které přijdou vhod každému, kdo sdílí domácnost s dětmi a zvířecími mazlíčky.

Chtějte od svých dveří maximum, investujte do Sapeli

Neztrácejte čas hledáním perfektních dveří a vsaďte na renomovanou značku Sapeli. A protože se vyplatí vybírat na živo, vydejte se prodejny společnosti Interier Servis CB, kde najdete největší expozici dveří Sapeli v Jihočeském kraji. Dveře České Budějovice jsou pevné, stabilní, esteticky přitažlivé a disponují všemi certifikáty kvality.

Současná řada Elegant čítá více než 30 druhů přírodní dýhy a CPL laminátů. Atraktivní jsou i moderní povrchy s vysokým leskem a imitace kamene. S výběrem vám rádi poradí kvalifikovaní zaměstnanci.

Další informace a katalog najdete na www.interierservsicb.cz.

Přidat komentář