Dokonalé bydlení? Možná ho najdete NA VACKOVĚ…

Toužíte po dokonalém bydlení, ale v podstatě ani nevíte, co si pod tímto pojmem představit? Přívlastek „dokonalé“ je individuální a pro každého má tak trochu jiný význam. Obecně jde o místo, kde rádi zapustíte kořeny a rádi zde zůstanou i vaši potomci. Místo, které vám nabídne kombinaci soukromí a klidu, ale přesto nebude daleko od centra velkoměsta. Místo, jehož hodnota v následujících letech poroste. Místo, které má obrovský potenciál… Třeba jako projekt NA VACKOVĚ, který v současné době roste ve stejnojmenné lokalitě na Praze 3.

Žít, bydlet a investovat. Podobné myšlenky měli projektanti nevšedního rezidenčního projektu, který vyrůstá kolem ulice Olgy Havlové. Za projektem stojí zkušený developer Metrostav Development, který v této lokalitě v minulosti vybudoval úspěšný projekt Alfarezidence.

na-vackove

Projekt NA VACKOVĚ je ideální rodinné bydlení v Praze, protože snoubí nadstandard s přijatelnou cenou. Budoucí rezidenti dostanou na výběr z 202 bytů s dispozicemi 1+kk až 4+kk. Budovy A a B budou dokončeny koncem roku 2016 a noví majitelé se v nich začnou zabydlovat nejpozději na jaře v roce 2017. Budova C bude dokončena do konce roku 2017 a byty předány majitelům ještě v témže roce.

Hledáte-li levné byty Praha 3, právě jste je našli. Malometrážní i velkoplošné bytové jednotky v rezidenci NA VACKOVĚ byly navrženy s ohledem na maximální využití obytné plochy. Jsou vzdušné, je v nich dostatek přirozeného světla a pořizovací cena vás příjemně překvapí.

na-vackove-2

Co se týče lokality Na Vackově, v blízkém okolí rezidence se nachází dostatek zelených ploch určených pro relaxaci (parky Židovské pece a Balkán), cyklostezky a místa, kam rádi vyrazíte za kulturou (např. známé Kino Aero).

Chcete-li se o projektu dozvědět více, pokračujte na byty.navackove.cz.

Přidat komentář