Dětská kuchyňka Step2 je k nerozeznání od opravdové kuchyně!

S ohledem na blížící se Vánoce jistě přemýšlíte nad tím, čím potěšit děti. Jaký dárek by jim asi udělal největší radost, zabavil je a zároveň něčemu přiučil? Odpověď na otázku vás možná překvapí. Ať už máte doma holku nebo kluka, bude skákat nadšením z designově propracované dětské kuchyňky. Máte snad pochybnosti? V tom případě si vzpomeňte, kde vaše ratolesti tráví zdaleka nejvíce času. Pomineme-li dětský pokoj, pravděpodobně jsou neustále přítomné i ve vaší kuchyni. Asistují vám při vaření a snaží se ze všech sil pomáhat. Stále si myslíte, že dětská kuchyňka zůstane ležet ladem?

Děti se moc rády hrají na dospělé a pokud jim dáte hračku, která je na první pohled k nerozeznání od opravdové kuchyňské linky, velmi dlouho je ve skutečné kuchyni neuvidíte. Kuchyňka je odtrhne od televizní obrazovky a dá jim pocit důležitosti. Nebudou vás znervózňovat při vaření a minimalizujete riziko, že v nestřeženém okamžiku vyvedou nějakou neplechu.

Ovšem pozor – má-li dětem kuchyňka udělat radost, musí disponovat kompletním vybavením. V tomto ohledu vynikají výrobky americké hračkářské firmy Step2, která vyrábí kvalitní, zdravotně nezávadné a designově propracované hračky. U nás zakoupíte dětské kuchyňky u českého prodejce Step Two.

Našim favoritem je model Lifestyle Dream. Tato kuchyňka byla navržena tak, aby odpovídala moderní domácnosti a má 5 elektronických funkcí. Děti mohou ovládat troubu, mikrovlnku, elektronickou plotýnku na varné desce, světlo a telefon. Kuchyňka disponuje velkým množstvím úložných prostorů, dřezem s kohoutkem, pracovní deskou v žulovém designu, dekorativní poličkou na talíře a speciální pánví a hrncem s reálným ozvučením. A aby toho nebylo málo, nechybí ani pořádná sad a příslušenství.

S dětskou kuchyňkou značky Step2 rozhodně nešlápnete vedle. Exkluzivní model Lifestyle Dream i levnější varianty najdete na www.steptwo.cz.

Přidat komentář