Čistič oken vám pomůže s jarním úklidem

Podle kalendáře je ještě zima počasí nám ale stále více připomíná jaro. Kromě probouzející se přírody a možnosti výletů tak většinu z nás čeká ještě jedna tradiční jarní povinnost: velký úklid. I ten ale může být zábavný, pokud máme ty správné pomocníky.

Nepopulární mytí oken

Průzkumy ukazují, že ruční mytí oken patří mezi nejméně oblíbené domácí práce a není divu. Potřebujete odhodlání, spoustu novin, hadříků, stěrku, speciální přípravky a po umytí musíte leštit a leštit, protože stále vidíte další a další šmouhy. Pak druhý den zaprší a můžete začít znovu. Sebelepší přípravek na mytí oken nezajistí, že budou bez šmouh, ale pomůže sklo zbavit všech nečistot a prachu. S čističem oken vás bude tahle jinak ne moc oblíbená činnost bavit a ještě vám zabere jen minimum času.

Už není nutné si připravovat kbelík a stěrku a hadříky a neustále odbíhat pro další a čisté. Akumulátorový čistič oken Orava udělá většinu práce za vás, nabízí totiž inovativní způsob mytí oken. Přímo z plochy okna odsává špinavou vodu i s nečistotami a ihned je zároveň stírá, takže nedá šmouhám ani kapkám žádnou šanci. Okno, zrcadlo nebo plochu, kterou chcete umýt, přetřete mokrým hadříkem s čistícím prostředkem, aby se nečistoty uvolnily a pak už přijde na řadu čistič oken. Ten jen podržíte stírací plochou u okna a zapnete, o zbytek se postará. Okamžitě po setření jsou tak okna suchá a čistá. Baterie vydrží až 30 minut, dobitá je opět za tři hodiny a prodlužovací souprava s teleskopickou tyčí zajistí, že dosáhnete na celá okna a nemusíte přitom nikde lézt po židlích a parapetech. Umytá okna máte za pár chvil v celém domě a téměř bez námahy.

Mytí oken s akumulátorovým čističem je píše zábava než práce a díky jeho rozměrům ho můžete mít kdykoli po ruce. Po umytí pak jen vypláchnete nádržku a stěrku a čistič je ihned připraven k dalšímu použití.

Přidat komentář