Manuál pro mladé paničky

Mají nejrůznější školy a tituly, ale školu života postrádají. Řeč je o mladých ženách, emancipovaných manažerkách a úspěšných ředitelkách, které se sice bezvadně realizují v práci, doma ale tápou.

Večery u prázdného jídelního stolu nejsou ničím k popukání a dřív nebo později se neschopnost obstát v roli pečovatelky o rodinný krb obrátí proti mladé paní. Ať se vám to líbí nebo ne, partner od své ženušky bude očekávat, že mu alespoň částečně nahradí jeho pečující maminku, která ho doslova na rukou nosila.

Naplňte žaludky!

Manuál pro mladé ženy radí: zaměřte se na uspokojení choutek i chutí! Láska prochází žaludkem a ani sebelepší sex nemá sílu se vyrovnat dobře uvařené večeři. Chytrému napověz a hloupého trkni. Kdo nevládne vařečkou, může si jídlo objednat v restauraci. Kouzlo okamžiku sblížení a ocenění pak udělá jídelní stůl masiv.

Stačí prostřít a rozsvítit svíčky. Masivní jídelní stůl dokáže navodit romantickou atmosféru a poslouží jako prostředník při jakékoliv interakci. Váš rodinný stůl vás bude provázet pro všechny dny vašeho života, vašeho manželství a bude svědkem toho, jak se máte všichni rádi. Rodiny se u něho potkávají odnepaměti.

Masiv umí zachránit situaci

Stoly z masivu jsou významným prvkem v interiérech domácností a kromě funkce stravovací jsou i styčnou plochou pro konverzaci a řešení všech záležitostí, které debatu u „kulatého stolu“ vyžadují. Stůl z masivu oplývá těmi nejlepšími vlastnostmi, je vyroben z kvalitních materiálů a proslulý svou stabilností. Dřevěné prvky v kombinaci se sklem a kovy jsou i nanejvýš módní, proto si jej i mladé paničky okamžitě oblíbí a po zbytek svého života na něj nedají dopustit.

Stůl z masivu je totiž nejen esteticky vzhledný, funkční, ale navíc umí „tupit ostré hrany“ v mezi lidských vztazích a díky své diplomatické schopnosti nebude žádná hospodyňka začátečnice pro smích.

Přidat komentář