Bydlení v Malešicích zajistí pohodu, klid a skvělou dostupnost

Chcete bydlet v Praze? Tradičně jde o velmi žádanou lokalitu a koupit si zde vlastní byt už není žádná legrace. Na vině jsou nejen vysoké ceny, ale také poměrně nízká nabídka bytů k prodeji. To se snaží změnit developerské projekty, které chtějí poskytnout lidem možnost získat komfortní bydlení s dostupností služeb. Bydlení v Praze Malešicích se díky novému projektu Malešický háj může stát budoucností i pro vás.

Pohodlí a skvělá dostupnost

Malešický háj je projekt nových bytů, které budou postaveny v příjemném zákoutí Prahy 10. Díky tomu budete mít doslova na dosah přírodu, ale zároveň se snadno a během několika desítek minut dostanete i do centra města. Postaveno zde bude celkem pět nových bytových domů, ve kterých bude 107 jednotek.

Nejde o žádný megalomanský projekt, cílem je, aby nové bytové domy citlivě zapadly do krajiny a vytvořily prostor pro soukromí a budování komunity. Celý projekt novostavby Malešice nabízí byty pro různé typy lidí. Malé garsonky budou vyhovovat párům nebo jednotlivcům, ale v nabídce jsou i velké apartmány, které překvapí velmi velkorysou plochou až 139 m2.

Bydlete v souladu s přírodou

Samozřejmostí bude moderní vybavení, ale to vše v propojení s okolní přírodou, která hraje v celém návrhu zásadní roli. Každý z bytů má balkon, terasu nebo předzahrádku, aby sepětí s přírodou nebylo jen na papíře. Domy jsou vybaveny podzemními garážemi a k dispozici jsou také prostorné sklepní kóje.

Bydlete na Praze 10

Chtěli byste bydlet v této oblasti? Byty Malešice jsou skvělou volbou pro rodiny i každého, kdo chce své peníze investovat do lukrativní nemovitosti. Výhodou je výhodná poloha, která zajišťuje i to, že cena nemovitostí do budoucna poroste. Nákup je tedy mimo jiné i ideální investiční příležitostí. Není ale na co čekat – v nabídce jsou aktuálně poslední byty k prodeji.

Přidat komentář