Bojíte se, že peníze ztratí hodnotu a budoucnu budete mít problémy s hrazením závazků? Investiční zlato zajistí, že se váš finanční polštář neztenčí!

Stihli jste si pořídit nové bydlení ještě před začátkem pandemie, stále ale splácíte hypotéku a v dohledné době vám skončí fixace? Nebo jste teprve nedávnou získali úvěr a bojíte se, že během inflace nebudete mít dostatek prostředků na hrazení splátek? Nelze se divit, jestli máte obavy. Mezi negativní dopady pandemie koronaviru nepatří jen ztráty na životech a vysoká frustrace společnosti, závažně poškozená je i ekonomika. Nucené dlouhodobé omezování činnosti mnohých odvětví k výpadku příjmů nemalého procenta obyvatelstva České republiky i ke snížení příjmů státního rozpočtu. Nevyhnutelným následkem je inflace, která ohrožuje celou českou populaci.

Investiční zlato poskytne vašim prostředkům bezpečný úkryt před nebezpečím

Pokud máte úspory, měli byste co nejdříve zajistit, aby se dostaly z vlivu inflace. Jen tak zamezíte výrazné ztrátě jejich hodnoty. Finanční rezerva se vám může velice rychle ztenčit. Přitom se jedná o prostředky, které mají sloužit jako záloha pro případ nouze. Třeba ve chvíli, kdy vám příjmy dočasně neumožňují včasné hrazení hypotečních splátek, potřebujete realizovat opravy domu, koupit nový elektrospotřebič nebo doplatit vyúčtování za energii spotřebovanou během extrémně tuhé zimy. Chcete-li takovou rezervu uchovat v nezměněné výši, měli byste co nejdříve nakoupit investiční zlato.

Cena zlata není přemrštěná ani pro drobné investory. Nakoupit investiční zlato můžete i za několik tisícikorun

Cena zlata nemusí být vysoká, v nabídce obchodníků jsou i zlaté slitky za několik málo tisíc korun. Slitky se do České republiky dovážejí ze zahraničí, obvykle ze Švýcarska.

Žádná česká mincovna investiční zlato ve formě zlatých cihel nevyrábí. Mezi producenty světově uznávaných zlatých cihliček nepatří ani žádná slovenská mincovna.

Přidat komentář