Podnikatelské úvěry na nemovitost jsou řešením, když vám jinak nepůjčí

Máte skvělý podnikatelský nápad? Nebo potřebujete nakoupit materiál pro výrobu či zboží na prodej? Co když ale chybí cash flow? Nebo peníze na dlouhodobější rozvoj? Podnikatelské úvěry u bank nejsou dostupné pro všechny. Zkuste alternativu.

Podnikatelské úvěry na nemovitost od nebankovních společností dovedou vyřešit problémy firem s financemi. Ručit lze jakoukoliv nemovitostí. Firemní i soukromou. Může být vlastněna společníkem, jednatelem, ale i kýmkoliv jiným. Přijde vám to jako velké riziko? Není větší než úvěr v běžné bance, kde vám při nesplácení tak či tak sáhnou na majetek. Navíc podnikatelský úvěr na nemovitost u nebankovní společnosti může být jen preklenovacím. Pomůže vám vyřešit aktuální nedostatek peněz, ozdravit finance ve firmě a následně se vrátit zpátky do klasického bankovního sektoru. Pokud o to vůbec budete mít zájem. Nebankovní finance jsou totiž v mnohem výhodnější.

Kam pro dobrý podnikatelský úvěr?

Hledáte podnikatelský úvěr s dobrými parametry? Nebankovní finance nabízí úvěr až 50 milionů korun se splatností až 30 let a s úrokem od 4,9 % p.a. Výhodou je, že jde o půjčku, kterou kompletně sjednáte online. Stačí dodat podklady a peníze z úvěru můžete mít na účtu do 48 hodin. Firmu nezajímá, k čemu peníze použijete. Nelustruje vás ani vaši společnost. Prostě půjčí za smluvených seriózních podmínek. Úvěr lze kdykoliv zcela zdarma splatit.

Koukat na nebankovky skrz prsy je dnes zpátečnické

Mnohdy jsou to dnes právě nebankovní společnosti, u kterých získáme podnikatelské úvěry snadněji, a dokonce i s lepšími podmínkami. Často nás tlačí čas, ale v bankách nic urychlit nejde. Nebankovní firmy s vašim lpěním na rychlém vyřízení počítají předem, a tak nic nebrání, abyste peníze z úvěru vyřídili v extrémně krátkém čase. Nezdržuje vás nutnost navštěvovat žádné pobočky. Vše vlastně závisí jen na vás, jak rychle dodáte podklady pro získání úvěru.

Přidat komentář