Akustická izolace vám zajistí nerušený spánek

To, co může značně narušit rodinnou idylku je hluk přicházející od sousedů nebo zvenčí. Žijeme ve stále hlučnější době, kdy k nám doléhá ruch z dopravy, hlasitých sousedů, zahradních či městských prací. Zvuková izolace je v dnešní době nezbytnou součástí každého domu. Příjemné bydlení lze bezesporu definovat, jako klidné bydlení.

Rušit nás mohou nejen lidé, ale i jejich mazlíčci, kteří těžce nesou odchod do zaměstnání svého páníčka. Jiný má zase nahlas rádio či televizi. Zkrátka o tichu si mnohdy můžeme tak leda nechat zdát.

Akustická izolace zajistí klid i soukromí

Pokud nás hluk ruší i během spánku je akustická izolace neodkladnou záležitostí. Konečný efekt odhlučnění souvisí se správností výběru vhodného materiálu a postupů při zvukové izolaci stěn. Nejlépe je zaměřit se na stěny, strop, podlahu, okna i dveře, jelikož hluk se šíří po celé konstrukci. Přesto, že se izolace stěn může zdát dostačující, opak je pravdou. Hluk se určitě zmírní, ale rušit bude nadále.

Kvalitní desky Wolf místo špuntů do uší

Kvalitní desky Wolf patří k patentově chráněným zvukovým izolačním deskám, jež představují zcela nový izolační systém pro použití ve stavebnictví. Jsou složeny z vrstev papírového kartonu a jemného křemičitého písku. Díky deskám Wolf se dá výrazně ovlivnit nejen kročejový útlum, ale i hluk z ulice, železnice a dokonce i zmírnit dopady leteckého provozu. Dle výsledků měření bylo zjištěno, že desky Wolf jsou vhodné také pro použití u zvukově izolačních dveří ve strojovnách.

Cemwood pro klid a teplo

Hledáte-li dva v jednom, pak zaměřte svou pozornost na Cemwood.cz kde se nabízí možnost, jak zabít dvě mouchy jednou ranou. Cemwood představuje materiál, se kterým bez potíží vyrovnáte, zrenovujete zvukově i tepelně odizolujete podlahu tak, jako žádný jiný materiál před ním. Unikátní mineralizovaná dřevěná štěpka vyrobená z kvalitních jehličnatých stromů se postará o klid i teplo. Zapomeňte na různé typy polystyrenů či skelných vat. Skutečná síla spočívá právě v přírodě.

Přidat komentář