Recenze DAFE- PLAST Jihlava: Sháníte špičková plastová okna?

V souvislosti s úniky tepla je vhodné zvážit investici do efektivních opatření, která z dlouhodobého hlediska přinesou nejen výraznou úsporu nákladů, ale také zlepšení celkového komfortu bydlení. K největším slabinám starších domů patří stará okna, kterými uniká ven cca 30 až 45 % energie. A to je pádný argument, proč zvážit výměnu oken v rámci první fáze rekonstrukce. Vzhledem k obrovskému množství produktů je alfou a omegou důsledný výběr dodavatele. My vám prozradíme, proč se zaměřit na nabídku české výrobní společnosti DAFE – PLAST Jihlava s.r.o.

Spolehněte se na tradičního výrobce s bohatými zkušenostmi

DAFE – PLAST je na trhu již od roku 1992 a má s výrobou otvorových náplní bohaté zkušenosti. Výrobní portfolio čítá plastová i hliníková okna, prosklené stěny a zimní zahrady. Jihlavská firma má na kontě tisíce realizaci napříč celou Českou republiku.

Plastová okna z nejlepších německých komponentů

Investice do kvalitních oken se vám vrátí v podobě minimalizace tepelných ztrát a dlouhodobém bezproblémovém užívání oken. DAFE – PLAST disponuje špičkovou výrobní linkou a okna vyrábí pouze z prověřených systémových profilů renomovaných značek. Na plastová okna z profilů REHAU a s kováním ROTO získáte prodlouženou záruku na 5 let. Neméně kvalitní jsou i hliníková okna a další prvky z profilů SCHÜCKO.

Plastová okna od DAFE – PLAST sice nejsou nejlevnější, ale zato nabízí bezkonkurenční poměr ceny a kvality. Chcete-li se vyhnout budoucím problémům, které jsou s levnějšími a nepříliš kvalitními okny pevně spjaty, přikloňte se k některé z modelových řad oken od jihlavské firmy.

Dejte si říct a pořiďte si zimní zahradu

Za pozornost stojí také zmíněné zimní zahrady. I v jejím případě počítejte s nejvyššími standardy kvality a tedy maximálně komfortním užíváním. Propojte své bydlení s prostorem, který budete moct využívat po celý rok – získáte útulné místo s výhledem na exteriér. Odborníci z DAFE – PLAST vás osobně navštíví, navrhnou optimální řešení a postarají se o veškeré náležitosti včetně projektové dokumentace.

Vidět naživo znamená usnadnit si rozhodování. Na plastová a hliníková okna, zimní zahrady a další produkci se můžete podívat v showroomu DAFE – PLAST v Jihlavě. Další informace najdete na www.dafe.cz.

Přidat komentář