Některé profese se na první pohled jeví jako „vysněné“, ale ve skutečnosti jsou mnohem náročnější. Skvělým příkladem je práce realitního makléře, která nabízí množství výhod a možnost velmi vysokého platového ohodnocení – nic z toho však nemá realiťák zadarmo.
Pro koho je práce realitního makléře vhodná?
Dobrá zpráva je, že realitní makléř práce není podmíněna tituly či certifikáty. V podstatě ji může dělat každý, kdo je komunikativní a rád jedná s lidmi. Vše ostatní se lze naučit již „za pochodu“, ovšem počítejte s tím, že realiťáci rozhodně netráví čas pouze v terénu prohlídkami nemovitostí. Nedílnou součástí je i práce v kanceláři, kde se řeší záležitosti finančního a právního charakteru.
Realitní makléř má velmi flexibilní pracovní dobu a může si ji uspořádat dle aktuální potřeby. Na druhou stranu je dobré počítat s tím, že někteří klienti nedělají rozdíly mezi pracovním týdnem a víkendem. Kolik času v práci reálně strávíte, je čistě na vás a vašich možnostech. Ti nejlepší a nejúspěšnější realiťáci se práci věnují velmi intenzivně a mají za ni nadstandardní platové ohodnocení.
Kolik si prací v realitní kanceláři vyděláte?
Plat realitního makléře je zajímavé téma. Obecně na tom realiťáci nejsou vůbec špatně, ale v praxi samozřejmě záleží na aktivitě konkrétního jedince. Špičkový pracovník realit si přijde až na několik set tisíc korun měsíčně – za tímto platem je logicky spousta práce a velmi mnoho času stráveného s klienty.
K práci v realitách je možné přistupovat i jako k přivýdělku. Budete-li se jí věnovat jen „na půl plynu“, přilepšíte svému rozpočtu o pár tisíc korun měsíčně.
Připojte se k úspěšné realitce
Jak se stát realitním makléřem a získat provizi ve výši 50 % a po zapracování až 80 %? Přidejte se k týmu zkušených profíků z realitní kanceláře RE/MAX Anděl. Předchozí zkušenosti nepotřebujete, vše se naučíte. Bližší info najdete na remaxandel.cz.
Přidat komentář